ANDALÚZIA – dovolenka na juhu Španielska s letenkami od 45€!

Malaga
Malaga

Októbrová dovolenka na juhu Španielsko bez davov turistov! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Viedne do Malagy už od 45€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 45€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 65€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte rovnako, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 45€ + 45€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 65€ + 65€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 16-25.10.2023. V pondelok z Viedne odletíte a o 9 dní neskôr v stredu priletíte naspäť. Na juhu Španielska býva aj v tomto období stále príjemne – posledné roky(pozreli sme 5) sa v rovnakom období pohybovali teploty najčastejšie niekde medzi 23-27°C(s občasnými výkyvmi smerom k 20°C nadol a 30°C nahor)

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malaga
od 45€
napr. 16-25.10.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Bežne – čím bližšie je termín odletu, tým je ubytovanie drahšie. Preto sme si pre vás pripravili rovno aj tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Occidental Fuengirolakrásne 4* ubytovanie nachádzajúce sa 19km od letiska v Malage. Predchádzajúci hostia ho hodnotia priemerne 8,5/10(3500+ hodnotení). Nachádza sa priamo pri mori len 50 metrov od pláže + má aj vlastný bazén. Izby majú balkón, klimatizáciu, kúpeľňu, TV aj WiFi. V cene sú aj raňajky. Za 9 nocí zaplatíte ako dvojica 1166€ – 583,00€/osoba, 64,78€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 16-25.10.2023 si viete požičať auto od 74€. To pri dvojici vychádza na 37,00€/osoba, 4,11€/osoba/deň. Pri štvorici 18,50€/osoba, 2,06€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Malagy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.9 / 5. Počítadlo: 9

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)