TIP – Do Londýna z KOŠÍC – na jar už za 20€!

letenky z Košíc do Londýna

Ak ste z východu Slovenska a chceli by ste si niekam zaletieť, môžete využiť jednu z liniek priamo na košickom letisku.

Jednou z nich sú lety Ryanair-u do Londýna, ktorých cena začína na veľmi zaujímavých 20€ za let tam aj naspäť dohromady.

Ako príklad môžeme uviesť napríklad termín 9-11.4.2019 – teda jarný termín od štvrtku do utorka.

Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

V najnovších batožinových podmienkach si so sebou bez priplácania môžete zobrať len menšiu tašku 40x20x25cm. V prípade, že by ste však potrebovali batožiny viac, odporúčame si dokúpiť priority boarding. Stojí rôzne – približne od 6€ do 10€ za let a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Košice
Londýn
20€
9-11.4.2019

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – výhodná možnosť ubytovania čo najbližšie k centru. Za 2 noci zaplatíte ako dvojica 110€ – 55€/osoba, 27,5€/osoba/noc.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Košíc do Londýna

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?