Sever Škótska + Londýn počas júna od 89€!

Máš chuť navštíviť Škótsko? Ak by si aj náhodou nemal, po pozretí videjka vyššie určite zmeníš názor. Poskladali sme pre vás lacné letenky a výsledkom je výlet, pri ktorom navštívite Škótsko, zastavíte sa aj v Londýne a za letenky zaplatíte spolu iba 89€!

Konkrétne ide o kombináciu leteniek spoločnosti Ryanair do Londýna a spoločnosti EasyJet, ktorá lieta z Londýna na sever Škótska – do mesta Inverness.

Ak chcete letieť počas júna, najvýhodnejšie letenky momentálne nájdete pri odlete z Brna a Ostravy. Z Brna do Londýna v termíne 10-21.6.2017 vás napríklad spiatočná letenka bude stáť iba 53€!

Kalendár termínov Brno -> Londýn: TU

Kalendár termínov Ostrava -> Londýn: TU

Ryanair samozrejme lieta aj z Bratislavy či Budapešti. Ceny sú to však o pár desiatok eur vyššie(20-30€). 

Kalendár termínov Bratislava -> Londýn: TU

Kalendár termínov Budapešť -> Londýn: TU

EasyJet ponúka letenky z Londýna do Inverness za pár desiatok eur. Najlacnejšie letenky kúpite ak sa vydáte na výlet vo štvorici. Vtedy cena leteniek začína na 36€. Pri dvojici to je 40€ a ak by ste sa rozhodli letieť sami, tak cena začína na 47€. 

Upozorňujeme, že napríklad z Brna letíte na letisko Londýn Stansted, avšak na sever Škótska sa letí najlacnejšie z letiska Londýn Luton. Za o niečo vyššiu cenu sa dajú nájsť aj letenky s odletom z Luton-u a návratom na letisko Gattwick alebo odlet z Gattwicku aj prílet do Gattwicku.

Ryanair vám umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm. EasyJet vám umožňuje zobrať si celkom veľkú príručnú batožinu s rozmermi až 56x45x25cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Brno
Londýn
53€
10-21.6.2017
Londýn
Inverness
od 36€
11/13-19.6.2017

Ubytovanie

V Inverness môžete skúsiť napríklad túto ponuku s výbornými hodnoteniami a nižšou cenou. 

Následne budú kroky každého z vás asi trochu iné. Každopádne na vyhľadávanie hotelov a hostelov odporúčame portál HotelsCombined.com.

Na ponuky miestnych potom skúste klasicky portál Airbnb.com. Ideálne ak si pozriete oba weby a budete porovnávať. Niekedy môže byť lepšia cena na jednom, niekedy na druhom.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky z Brna do Londýna

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno