Ryanair: 20% zľava na lety z/do Veľkej Británie

Most v Londýne
By: DncnH - CC BY 2.0

Chceli by ste letieť do Londýna? Alebo bývate priamo vo Veľkej Británii a hľadáte lacné letenky do rôznych destinácii po Európe?

V tom prípade by vás mohla potešiť akcia spoločnosti Ryanair vďaka ktorej máme možnosť nakupovať počas najbližších dní letenky z/do Veľkej Británie o niečo lacnejšie.

Konkrétne lacnejšie o 20% z ceny letu na obdobie od 7.júna do 20.júla 2016. 

Letenky je možné rezervovať za zľavnené ceny iba do 30.5.2016(do Pondelka). 

Zo Slovenska lieta Ryanair pravidelne dol Londýna, Manchestru, Birminghamu a Edinburghu. Keďže prichádza leto, najlacnejšie letenky do Manchestru,Edinburghu či Birminghamu sa na toto obdobie pohybujú niekde okolo 100€+ a aj to musíte mať šťastie na termín.

Avšak Londýn sa dá zohnať za veľmi slušnú sumu 42€ aj v tomto období! Napríklad práve v termíne, ktorý uvádzame nižšie. V prípade záujmu ale neváhajte dlho – dostupných je niekoľko posledných leteniek.

Ak by ste chceli absolvovať rezerváciu v slovenskom jazyku, na stránkach Pelikan.sk sú tieto letenky taktiež dostupné s cenou o pár eur vyššou. 

Rezervovať

Bratislava - Londýn od 42€(23-28.jún 2016)

Rezervovať

Bratislava - Manchester od 96€(17-22.jún 2016)

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

Ryanair zľava 20% na lety do Veľkej Británie

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno