V máji do Londýna za 30€

Londýn večer
By: Ben Cremin - CC BY 2.0

Pre milovníkov európskych miest tu máme opäť zaujímavú ponuku na letenky do Londýna. Konkrétne od spoločnosti RyanAir, kedy môžete do hlavného mesta Anglicka a späť letieť už od 30€

Termíny za najlacnejšie sumy nájdete počas mája 2016, každopádne za slušné sumy, do 50€ viete kúpiť letenky aj počas júna. 

Za cenu základnej letenky máte možnosť letieť iba s príručnou batožinou, ktorá môže mať maximálne rozmery 55cm x 40cm x 20cm a hmotnosť 10 kg. Okrem toho si so sebou môžete zobrať aj menšiu tašku, napríklad na notebook s maximálnymi rozmermi 35 x 20 x 20 cm. Viac informácii v našom článku:
https://www.letenkyzababku.sk/ryanair-viete-ake-rozmery-a-vahu-ma-mat-batozina/

Letisko Londýn Luton, na ktoré sa letí, sa nachádza asi 55 kilometrov severne od centra Londýna. 

Letenky je možné rezervovať mimo stránok RyanAir aj na stránkach Pelikanu za o niečo vyššiu sumu s tým, že rezervácia bude v slovenčine. 


Letenky do Londýna

 Odlet: Bratislava |  Termín: 6-11.5.2016  |  Cena: od 30€

Rezervovať

Ubytovanie

Letenky samotné vám stačiť nebudú. Ak by ste si najradšej rovno zarezervovali aj ubytovanie za výhodné ceny, odporúčame využiť jeden z nasledujúcich webov :

Booking.com – zavedený portál, ktorý pozná väčšina cestovateľov. Veľká ponuka zariadení, časté zľavy, slušné ceny a férový prístup. 

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách 

letenky londýn

V máji do Londýna za 30€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.