Londýn z Ostravy a Brna – jednosmerky od 5€, spiatočné letenky od 10€!

Londýn, Big Ben

So skvelými cenami leteniek spoločnosti Ryanair dnes ešte nekončíme. Írska nízkonákladová spoločnosť totižto zlacnila letenky aj do Londýna – jednosmerne za 5€, spiatočné potom za 10€.

Jedinou nevýhodou sú spiatočné termíny, kedy minimálny rozdiel medzi letom do Londýna a letom z Londýna sú dva týždne. Ak však máš chuť spoznať Londýn(či Anglicko) čo najlepšie, táto doba je stále fajn. 

Letenky sa dajú taktiež kúpiť aj na jednosmerné termíny – ak plánujete letieť do Veľkej Británie s tým, že neviete kedy sa vrátite alebo v Británii už ste a chystáte sa vrátiť.

Spiatočne viete kúpiť letenky za 10€ s odletom z Ostravy napríklad v termíne 6-20.4.2017. Kompletný kalendár termínov s odletom z Ostravy si môžete pozrieť TU.

Z Brna môžete letieť napríklad v termíne 4-20.4.2017, pričom za spiatočný let zaplatíte 16€. Dostupné termíny nájdete TU.

Ryanair vám umožňuje si zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Ostrava
Londýn
10€
6-20.4.2017
Brno
Londýn
16€
4-20.4.2017

Ubytovanie

Londýn patrí k drahším mestám čo sa ubytovania týka. Nájdete tu však mnoho lacných hostelov, kde sa dá prespať pomerne lacno.

Ak chcete vlastnú izbu čo najbližšie k centru mesta, vyskúšajte ponuky miestnych na stránkach Airbnb.com. Dajú sa tu nájsť skutočne veľmi pekné ponuky.

TIP: Ak ešte na Airbnb.com nie ste, urobte tak cez tento odkaz – získate tým vstupný bonus na rezerváciu ubytovania 15-30€

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

Londýn z Ostravy a Brna - jednosmerky od 5€, spiatočné letenky od 10€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)