Letné letenky do Londýna spoločnosti SmartWings od 79€

By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Ak ste v posledných dňoch vyhľadávali lacné letenky po Európe, asi ste narazili na problém. Tie najlacnejšie nízkonákladovky ako Ryanair či WizzAir už v mnohých prípadoch ponúkajú ceny na leto za sumy podobné klasickým leteckým spoločnostiam

Londýn nie je výnimkou a dostať sa sem za lacný peniaz, navyše ak máte nejaký konkrétny termín v ktorom potrebujete letieť, nemusí byť zrovna hračka. 

O to viac poteší ponuka spoločnosti SmartWings, ktorí na trase Praha – Londýn Gattwick ponúkajú letenky s cenou od 79€! Má to však ešte jeden veľký plus a to, že si so sebou môžete zobrať aj podpalubnú batožinu do 15 kg s tým, že cena ostáva rovnaká. To sa už oplatí, no nie? 

Letenky sú dostupné aj mimo letných termínov v množstve dátumov od júna 2016 do marca 2017. 

[vc_cta_button call_text=“Praha – Londýn za 79€“ title=“Kalendár termínov“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://www.pelikan.sk/sk/calendars/list/3741?a_aid=53c9174da33b9″ el_class=“text_call“]

Ubytovanie

Prehľad asi takmer všetkých možností ubytovania od výmyslu sveta nájdete na stránkach Booking.com.

Ako príklad môžeme uviesť, ak by ste sa chceli do Londýna vybrať napríklad v termíne od 9-13.augusta 2013, za ubytovanie v dvojlôžkovej izbe(buď manželská posteľ alebo oddelené jednolôžkové) v „lettingeasy – Brownfield“ zaplatíte iba 207€, čiže 103,5€ na osobu, čo znamená niečo pod 26€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania tu

ubytovanie v Londýne

letenky Londýn

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)