Letné letenky do Londýna spoločnosti SmartWings od 79€

By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Ak ste v posledných dňoch vyhľadávali lacné letenky po Európe, asi ste narazili na problém. Tie najlacnejšie nízkonákladovky ako Ryanair či WizzAir už v mnohých prípadoch ponúkajú ceny na leto za sumy podobné klasickým leteckým spoločnostiam

Londýn nie je výnimkou a dostať sa sem za lacný peniaz, navyše ak máte nejaký konkrétny termín v ktorom potrebujete letieť, nemusí byť zrovna hračka. 

O to viac poteší ponuka spoločnosti SmartWings, ktorí na trase Praha – Londýn Gattwick ponúkajú letenky s cenou od 79€! Má to však ešte jeden veľký plus a to, že si so sebou môžete zobrať aj podpalubnú batožinu do 15 kg s tým, že cena ostáva rovnaká. To sa už oplatí, no nie? 

Letenky sú dostupné aj mimo letných termínov v množstve dátumov od júna 2016 do marca 2017. 

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 
[vc_cta_button call_text=“Praha – Londýn za 79€“ title=“Kalendár termínov“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://www.pelikan.sk/sk/calendars/list/3741?a_aid=53c9174da33b9″ el_class=“text_call“]

Ubytovanie

Prehľad asi takmer všetkých možností ubytovania od výmyslu sveta nájdete na stránkach Booking.com.

Ako príklad môžeme uviesť, ak by ste sa chceli do Londýna vybrať napríklad v termíne od 9-13.augusta 2013, za ubytovanie v dvojlôžkovej izbe(buď manželská posteľ alebo oddelené jednolôžkové) v „lettingeasy – Brownfield“ zaplatíte iba 207€, čiže 103,5€ na osobu, čo znamená niečo pod 26€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania tu

ubytovanie v Londýne

letenky Londýn

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?