Letenky na zápas Chelsea – Manchester United za 47€

Stamford Bridge , Londýn

Máme tu aj nejakých futbalových fanúšikov? Ideálne fanúšikov Manchestru United alebo Chelsea? Máme tu pre vás letenky do Londýna na zápas týchto dvoch velikánov s cenou už od 47€ za spiatočnú letenku!

Zápas medzi Chelsea a Manchestrom United sa koná 23.októbra o 17:00 a celkom určite to bude jeden z najsledovanejších zápasov Premier League tejto jesene. 

S letenkami spoločnosti Ryanair s odletom z Bratislavského letiska zaplatíte za letenky v termíne 23-24.október iba 47€. Konkrétne do Londýna prídete okolo ôsmej ráno a na druhý deň o pol deviatej odchádzate.

Ak by ste si chceli užiť aj Londýn o niečo viac, dostupná je aj možnosť odletu na druhý deň večer, vďaka čomu budete mať možno pozrieť si rôzne pamätihodnosti a iné turisticky zaujímavé miesta. Prípadne ešte by vás mohol zaujať aj termín 22-24.október s letom na letisko „Londýn Luton“ za cenu 40€

Spoločnosť Ryanair vám za najnižšiu cenu umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou najviac 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm. Viac si o batožine u Ryanair prečítajte v našom článku

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Bratislava
Londýn
47€
23-24.10.2016

Lístky na zápas Chelsea – Manchester United

Lístky na zápas Chelsea a Manchester United zatiaľ nie sú v predaji. Ten začne až 12.septembra. Odporúčame si hneď v ten deň lístok kúpiť, keďže Stamford Bridge bude na tento zápas celkom určite vypredaný.

Mohlo by vás zaujímať:
Informácie o začiatku predaja: http://www.chelseafc.com/tickets-membership/tickets-home.html#tab:all-on-sale-dates
Ceny lístkov: http://www.chelseafc.com/tickets-membership/general-ticket-info/ticket-prices.html
Tickets FAQhttp://www.chelseafc.com/tickets-membership/general-ticket-info/ticket-faqs.html
Ako kúpiť lístok: http://www.chelseafc.com/tickets-membership/how-to-buy-tickets.html

letenky Londýn

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?