Júlová BOLOGNA – letenky z Viedne už za 26€!

Bologna, staré mesto

Aj do Bologne sa viete pozrieť počas júla za výnimočne nízke ceny. Ryanair momentálne na toto obdobie ponúka letenky s cenami už od 26€!

Ako príklad môžeme uviesť termín 18-23.7.2021 – no za dvojciferné ceny sa dajú zohnať letenky aj v množstve ďalších termínov.

Do Bologne však lieta viacero leteckých spoločností z viacerých letísk. Kalendáre termínov a dostupné linky si môžete pozrieť napríklad na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Ryanair momentálne umožňuje zmeniť termín letu zadarmo 7 a viac dní pred odletom alebo dokonca úplne zmeniť destináciu letu. Táto služba je za normálnych okolností spoplatnená. Platí sa iba rozdiel v cene leteniek, ak by v novovybranom termíne bola cena vyššia ako tá, za ktorú ste letenky kupovali na pôvodný termín. Ak by sa teda vyskytla nejaká nepredvídateľná okolnosť, let si môžete presunúť.

Letí sa z Viedne, kam sa viete dostať pohodlne slovenskými Slovak Lines s lístkami už od 7,90€ v jednom smere. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bologna
26€
napr. 18-23.7.2021

Na skok aj do Florencie

Bologna sa nachádza len kúsok od ešte obľúbenejšej Florencie. Pozrieť si veľmi ľahko môžete aj tú. Napríklad Flixbus jazdí z Bologne do Florencie a naspäť s cenami od 6,90€ v jednom smere. 

Alternatívne sa dá ísť aj miestnymi talianskymi železnicami, kde by cena mala byť len o pár eur vyššia.

Tip na ubytovanie

Albergo Panorama – ubytovanie s výhodnou polohou v Bologni, ktoré vás na 5 nocí bude stáť 276€ – 138€/osoba, 27,6€/osoba. Nachádzať sa budete v centre mesta a dostupnú budete mať klimatizované izbu s TV a Wifi.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami ubytovacích zariadení v Bologni na tejto stránke.

letenky z Viedne do Bologne

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)