Spravte si výlet do Európy už počas februára! Máme tu pre vás tip na letenky z Bratislavy do Bologne, ktoré vás budú stáť 10€!
Jeden z termínov, ktorý sme pre vás našli je 18-21.2.2022. V piatok z Bratislavy odletíte a o 3 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.
Na ďalšie predĺžené víkendy sa dá letieť aj v termínoch 11-14.2.2022 a 4-7.2.2022. Na dlhšie sa dá letieť v termínoch 7-11.2.2022, 14-18.2.2022, 11-18.2.2022, 18-25.2.2022.
Prípadne ak vám nevyhovuje termín, môžete si pozrieť ďalšie možnosti letov aj na na tejto stránke
Pri najnižšej cene leteniek si so sebou môžete zobrať malú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Pri rezervácii si v prípade potreby môžete priplatiť aj dodatočnú batožinu na palube(zakúpením priority boarding) či do podpalubia.
Tip na ubytovanie
Room & Breakfast Nettuno 29 – skvele hodnotené ubytovanie s dobrou polohou v Bologni. Pri viac ako 200 hodnoteniach majú priemer až 9,3/10. Za izbu s vlastnou kuchynkou, rovnako vlastnou externou kúpeľňou, TV či WiFi a raňajkami v cene zaplatíte ako dvojica 220€ – 110€/osoba, 37€/osoba/noc.
Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na tejto stránke
Covid-19: Podmienky vstupu do Talianska
Na vstup do Talianska sa požaduje mať plné očkovanie, potvrdenie o prekonaní Covidu alebo negatívny test.
Plné očkovanie aj prekonanie má platnosť 6 mesiacov. To znamená, že ak ste sa očkovali v lete minulý rok – na vstup do Talianska bez testu budete potrebovať aj booster.
Celé podmienky vstupu nájdete na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.