TOSKÁNSKO s odletom z VIEDNE – letenky za 20€!

toskánsko

Ak radi spoznávate Európu mimo sezóny keď sa na tých najobľúbenejších turistických miestach nenachádzajú obrovské masy – máme tu pre vás jeden tip.

Zaletieť si môžete do talianskeho Toskánska a spiatočné letenky z Prahy kúpite už za 20€!

Konkrétne poletíte s írskou spoločnosťou Ryanair do mesta so šikmou vežou – do Pisy.

Dostupný je napríklad týždenný termín počas februára – 6-13.2.2020. Teploty v tomto období môžete očakávať niekde okolo 15°C.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia príručná batožina 55x40x20cm potom v prípade záujmu stojí +18€(priority boarding).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Pisa
20€
6-13.2.2020

Koľko stojí prenájom auta?

Málo. Požičať si auto na letisku v Pise mimo sezóny je otázkou maximálne niekoľkých desiatok eur – minimálne pri tých najlacnejších ponukách.

Ceny za prenájom auta na celý týždeň začínajú niekde na 40€ dohromady. To keď ešte rozrátate na počet osôb – napríklad na štvoricu tak to vychádza veľmi veľmi lacno.

Ponuky autopožičovní si môžete na jednom mieste pozrieť napríklad na webe RentalCars . A auto sa tam dá priamo aj zarezervovať. My takto cez internet rezervujeme pravidelne a vždy si potom prídeme iba na letisko po kľúčiky.

Kde hľadať ubytovanie?

Obrovskú ponuku zariadení nájdete na Booking.com . Ide o veľký známy portál – ktorý využívajú denne ľudia po celom svete. Dá sa tam pekne vyfiltrovať presne to čo chcete vy.

Alternatívne sa ešte môžete poobzerať po ponukách na Airbnb.com. Tu už neponúkajú ubytovanie ubytovacie zariadenia ale priamo miestni v ich domoch/bytoch/apartmánoch.

TIP: Ak o Airbnb počujete prvý krát a ešte tam nemáte účet – táto služba ponúka vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo každému novému užívateľovi! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Prahy do Pisy

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?