Spravte si výlet do Barcelony s letenkami za 65€

prístav v Barcelone
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Barcelona patrí dlhodobo k populárnym a cestovateľsky atraktívnym mestám Európy. Ak aj vy patríte medzi jej priaznivcov a radi by ste ju v najbližších mesiacoch navštívili, za letenky zaplatíte možno menej ako ste si mysleli. Napíšte kamarátom, rezervujte letenky a ubytovanie a leťte do Barcelony už za 65€!

Ide o letenky spoločnosti WizzAir. Ak patríte aj do tzv. Wizz Discount Club, za letenky zaplatíte ešte menej – už od 46€. Členstvo v klube stojí 30€/rok a získate ním zľavy pre vás a vášho spolucestujúceho na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. Určite odporúčame. Investícia sa vráti veľmi rýchlo. 

Najlacnejšie termíny viete nájsť predovšetkým počas júna 2016. Dá sa ich za podobnú cenu nájsť celkom dosť

Za základnú cenu letenky si u WizzAir môžete so sebou zobrať iba príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi 42x35x25 cm a hmotnosťou 10 kg. Viac o tom píšeme v článku -> WizzAir: Viete aké rozmery a váhu má mať batožina? 

Ak by ste nechceli letieť s WizzAir a prípadne by ste si radi zaleteli do Barcelony aj počas letných prázdnin, z Viedne sú dostupné dve zaujímavé akciové ponuky spoločností Air Berlin a Iberia s cenou 119€:

A ak neviete, čo v Barcelone, prečítajte si náš článok -> TOP 10 miest v Barcelone(ktoré musíte vidieť)


Letenky do Barcelony

 Odlet: Budapešť |  Termín: 4-8.jún 2016 |  Cena: 65€

Rezervovať

Ubytovanie

Lacné letenky máte, ale kde zarezervovať lacné ubytovanie? Nie je to nič náročné. Stačí využiť jednu z nasledujúcich stránok:

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Barcelona

Spravte si výlet do Barcelony s letenkami za 65€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.