Rio de Janeiro z Bratislavy už od 415€

letenky Brazília
By: Jose Roberto V Moraes - CC BY 2.0

Vianočný darček od Iberie? Možno. V prípade, že máte chuť navštíviť Brazíliu, Iberia si pre vás pripravila letenky za naozaj lákavé ceny a to konkrétne do Rio de Janeiro. Z Bruselu do Ria máte možnosť letieť už od výborných 385€!

Termíny sú dostupné v mnohých termínoch od januára do júla 2016(v júli už len prílety, posledné odlety v júni). Ako tomu býva zvykom, keby vám náš termín nižšie nevyhovoval, nebojte sa nám napísať na facebooku a dáme vám info či v požadovanom termíne niečo pre vás máme alebo nie.

A ako sa dostať do Bruselu? Jednoducho. Máme šťastie, že z Bratislavy nám premáva obľúbená spoločnosť RyanAir, ktorej ceny sú naozaj nízke. Tie najnižšie ceny začínajú už na 30 eurách. A teda za samotnú cestu Bratislava –  Rio de Janeiro zaplatíte iba 415€!


Letenky Brusel – Rio de Janeiro

 9.2.- 24.2.2016 – 385€ – Rezervovať

letenky rio de janeiro

 


Letenky Bratislava – Brusel

 8.2.- 25.2.2016 – 30€ – Rezervovať Rezervovať cez Pelikan za 38€

 


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania využite web booking.com, na ktorom nájdete obrovské množstvo ubytovacích zariadení. Pri väčšine platíte až na mieste a storno nestojí nič. Ak sa chcete ubytovať u miestnych, môžete využiť portál https://cs.airbnb.com/.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.