Letná VALENCIA – letenky z Viedne už za 16€!

Valencia, City of the Arts and Sciences

Dovolenkovať v Európe môžete už koncom júna. Máme tu pre vás tip na výhodné letenky do španielskej Valencie, ktoré sa dajú kúpiť už za 16€!

Ako príklad môžeme uviesť termín 23-30.6.2021, prípadne je možné letieť aj o týždeň skôr v termíne 16-23.6.2021.

Ďalšie termíny si môžete pozrieť na tejto stránke, kalendár termínov si pozrite tu.

V základnej cene letenky je možné zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x20x25cm. Ak by ste jej potrebovali viac, je možné si priplatiť priority boarding, kedy si na palubu budete môcť zobrať aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne je možné si dokúpiť aj podpalubnú batožinu.

Ryanair momentálne umožňuje zmeniť termín letu zadarmo 7 a viac dní pred odletom alebo dokonca úplne zmeniť destináciu letu. Táto služba je za normálnych okolností spoplatnená. Platí sa iba rozdiel v cene leteniek, ak by v novovybranom termíne bola cena vyššia ako tá, za ktorú ste letenky kupovali na pôvodný termín. Ak by sa teda vyskytla nejaká nepredvídateľná okolnosť, let si môžete presunúť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Valencia
16€
23-30.6.2021

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielske orgány deklarovali otvorenie krajiny pre zaočkovaných turistov vakcínami schválenými Európskou liekovou agentúrou od 7.júna 2021. Na detaily ale ešte stále čakáme. Pre nezaočkovaných stále platí a bude platiť možnosť vstupu do Španielska po predložení negatívneho RT-PCR testu nie staršieho ako 72 hodín. (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu)

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke

Tip na ubytovanie

Habitacion casa de familia ValenciaBonita – ubytovanie len 1300 metrov od niekoľkých pláží s cenou 292€ pre dvojicu na celý týždeň – 146€/osoba, 20,8€/osoba/noc. Súčasťou je aj možnosť bezplatného storna až do 22.júna 2021. Čiže ak by ste nakoniec neleteli, nie je problém požiadať o vrátenie peňazí.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami zariadení priamo vo Valencii na tejto stránke.

Letná VALENCIA - letenky z Viedne už za 16€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?