Španielske kombo: Malorka + Barcelona z Bratislavy a do Viedne iba od 58€

Opäť sme si vymysleli a vyskladali španielský výlet, kde navštívite na jeden záťah aj Malorku aj Barcelonu. Na Malorke strávite 6 nocí, čo je ideálny čas na slnečnú dovolenku na Malorke v októbri bez davov turistov. Z Malorky potom poletíte do Barcelony, kde ste za menej ako hodinu. Tam strávite 2 noci, ktoré môžete využiť na potulky mestom a na návštevu tých najväčších klenotov v Barcelone. A z Barcelony poletíte naspäť do Viedne.Španielske kombo: Malorka + Barcelona z Bratislavy a do Viedne iba od 58€

Letí sa: Bratislava – Malorka – Barcelona – Viedeň

Termín: 11.10.-19.10 (môžete si upraviť podľa seba)

Pozor toto je tip kde si kupujete každú letenku zvlášt a dokonca každú u inej leteckej spoločnosti. Tak vieme dosiahnuť najnižšiu cenu. Zároveň odlet je z Bratislavy, no návrat je do Viedne. Z Viedne sa však viete veľmi jednoducho a pohodlne dostať na Slovensko.

Letenky na španielske dobrodružstvo:

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Malorka
30€
11.10.2023
Malorka
Barcelona
10€
17.10.2023
Barcelona
Viedeň
od 18€
19.10.2023

Spolu vás letenky výjdu iba od 58€ ak máte Wizz Discount Club alebo o 10€ drahšie ak nie steclenom WDC. Termíny si môźete skúsiť poposúvať podľa seba – skrátiť či predĺžiť výlet. Cena sa asi mierne zvýši ale stále je to fajn.

Ubytujte sa tu:

  1. Malorka 11-17.10 – vezmite si tento hotel v Magaluf – raňajky bazén a super poloha hotela iba od 52€/os/noc (pri dvoch osobách)
  2. V Barcelone odporúčame tento príjemný guest house nedaľeko stanice metra so super terasou od 65€ za noc/os (pri dvoch osobách). V cene sú aj raňajky – čiže sa najete v úpohodlí a môžete vyraziť do mesta.

 

Španielske kombo: Malorka + Barcelona z Bratislavy a do Viedne iba od 58€Španielske kombo: Malorka + Barcelona z Bratislavy a do Viedne iba od 58€Španielske kombo: Malorka + Barcelona z Bratislavy a do Viedne iba od 58€

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.5 / 5. Počítadlo: 34

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?