Letenky do Malagy s cenou od 49€

By: Bert Kaufmann - CC BY 2.0

Navštívte počas jesenných týždňov Andalúziu, najjužnejší španielsky a taktiež aj európsky región za skvelé ceny. Vďaka akcií spoločnosti Ryanair máte možnosť nakupovať letenky do Malagy s cenou už od 49€ za spiatočnú letenku! 

Ryanair síce lieta aj z letiska v Bratislave, ale najnižšie ceny nájdete pri odletoch z krakowského letiska. Pri Bratislave nájdete najnižšie ceny od 77€(24-28.október)

Za spomenutú sumu je dostupný jediný termín s odletom 23.11.2016 a letom späť 30.11.2016(dostupných posledných niekoľko leteniek!), každopádne do 60€ sa zmestíte pri viacerých ponukách. 

Keďže sa Malaga nachádza na juhu Španielska, najvyššie teploty sa tu aj v novembri pohybujú okolo 20 °C, priemerné okolo 15°C.

Spoločnosť Ryanair vám za najnižšiu sumu umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s rozmermi najviac 55x40x20cm a hmotnosťou 10 kg + jednu menšiu tašku. Viac o tom píšeme tu

Krakov – Malaga za 49€(23-26.november 2016)

Ubytovanie

Malaga je vo vyššie uvedenom období čo sa ubytovania týka skutočne lacné mesto. 

Výborné ponuky nájdete aj pri ubytovaní v hoteloch. Za dvojlôžkovú izbu na 3 noci pri tejto ponuke zaplatíte iba 75€(37,5€/osoba, 12,5€/osoba/noc).

Kompletnú ponuku ubytovania v hoteloch/hosteloch nájdete tu

Ak by ste sa chceli ubytovať u miestnych, do úvahy pripadá aj Airbnb.com

Napríklad pri tejto ponuke zaplatíte za izbu s manželskou posteľou na 3 noci v centre Malagy iba 88€(44€/osoba, 15€/osoba/noc).

Kompletnú ponuku ubytovania na Airbnb.com hľadajte tu
letenky Malaga

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?