ZADAR na predĺžený víkend – letenky z Viedne za 16€!

mesto Zadar

Dnes ešte jeden tip na letenky na predĺžený októbrový víkend pri mori. Do chorvátskeho Zadaru si aktuálne môžeme zaletieť už za 16€!

Za najnižšiu cenu sú dostupné letenky napríklad aj na budúci týždeň – v termíne 8-11.10.2021. V piatok odletíte a v pondelok ste naspäť.

Teploty sa v tomto období očakávajú medzi 22-24°C so slnečným počasím počas soboty, nedele a pondelka.

Okrem tohto termínu sa dá letieť na predĺžený víkend za rovnakú cenu aj v termíne 15-18.10.2021.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zadar
16€
napr. 08-11.10.2021

Tip na ubytovanie

Zoilo Rooms – 3*** ubytovanie v Zadare so skvelými hodnoteniami s priemerom 9,4/10 a hodnotením za polohu až 9,8/10. Za izbu s balkónom, klimatizáciou, TV, WiFi a vlastnou kúpeľňou zaplatíte ako dvojica na 3 noci 140€ – 70€/osoba, 23,3€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Chorvátska a návrat na Slovensko

Na vstup do Chorvátska je vyžadované buď očkovanie, prekonanie Covidu alebo negatívny PCR/Ag test. S meniacou sa situáciou sa však podmienky môžu meniť. Odporúčame sledovať stránky MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke.

letenky z Viedne do Zadaru

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?