Vianočné trhy v LISABONE – hlavné mesto Portugalska pred Vianocami za 10€!

Aj do Lisabonu sú dostupné letenky za výnimočne nízku cenu. Ak by ste si chceli spraviť decembrový výlet do Portugalska, spiatočné letenky sú dostupné už za 10€!

Všetko vďaka dnešnej akcii spoločnosti WizzAir, ktorá zlacnila 10 000 leteniek z Viedne do množstva destinácii.

Kedy si teda môžete zaletieť do Portugalska za takúto cenu? Dostupný je stále napríklad termín 15-20.12.2021. V stredu odletíte a v pondelok sa vrátite naspäť. A keďže ide o predvianočný termín, budete mať možnosť navštíviť aj vianočné trhy v hlavnom meste Portugalska.

Odporúčame však rezervovať čím skôr – tieto zlacnené letenky sa predávajú veľmi veľmi rýchlo.

Prípadne ďalšie dostupné linky do Lisabonu môžete nájsť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Lisabon
10€
15-20.12.2021

Tip na ubytovanie

Lx Center Chiado – ubytovanie so stovkami pozitívnych hodnotení s priemerom 8,2/10 a za polohu až 9,1/10. Za izbu s balkónom, TV či WiFi zaplatíte ako dvojica na 5 nocí 210€ – 105€/osoba, 21€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Lisabone so stovkami zariadení na tejto stránke.

Vstup do Portugalska a návrat na Slovensko

Na vstup do Portugalska je potrebné byť zaočkovaný alebo mať negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín, antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo mať potvrdenie o prekonaní ochorenia v posledných 180 dňoch. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

Vianočné trhy v LISABONE - hlavné mesto Portugalska pred Vianocami za 10€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)