Talianska Apúlia s letenkami od 37€

Bari pobrežie
By: Carlo Mirante - CC BY 2.0

Máte budúci mesiac čas na cestovanie? Ak áno a ste milovníkmi Talianska, máme tu pre vás letenky do mesta Bari za veľmi slušnú cenu. Do juhovýchodného regiónu Apúlia viete v máji letieť už za 37€

Ak dokonca patríte medzi členov Wizz Discount Club, za letenky zaplatíte ešte menej. Ceny v tomto prípade pre vás začínajú na 20€ za spiatočnú letenku.

Členstvo v klube Wizz Discount Club stojí 30€/rok a získate ním zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. Stať sa ním môže ktokoľvek. Bežne sa zľavy pohybujú medzi 10-20€ za spiatočnú letenku, kedy môžete letenky za takúto cenu kúpiť pre seba aj svojho spolucestujúceho.

Termíny za najnižšie sumy nájdete predovšetkým počas mája 2016. 

Za cenu základnej letenky si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi 42x35x20cm a hmotnosťou 10 kg. V prípade potreby podpalubnej si musíte priplatiť. Viac o tom píšeme v článku –> Wizz Air: Viete aké rozmery a váhu má mať batožina? 


Letenky do Bari

 Odlet: Budapešť |  Termín: 18-29.máj 2016 |  Cena: 37 €(pre členov WDC od 20€)

Rezervovať

Ubytovanie

Lacné letenky máte, ale kde zarezervovať lacné ubytovanie? Nie je to nič náročné. Stačí využiť jednu z nasledujúcich stránok:

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Bari

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?