Lacné letenky na Bali už od 425€!

pláž na Bali
By: Donald Man - CC BY 2.0

Chceli by ste ochutnať exotiku v podobe veľmi populárneho Bali? Dnes prišla spoločnosť China Eastern na svetlo sveta s ponukou veľmi lacných leteniek z Paríža na Bali. Tie najlacnejšie viete kúpiť aktuálne už od 405€!

Termíny sú dostupné od marca do júna 2016. Ide o perfektnú sumu a teda očakávame, že sa budú letenky vypredávať naozaj veľmi rýchlo. Odporúčame nečakať príliš dlho. 

Ako nájsť ideálny dátum pre vás? Navštívte túto stránku -> https://www.flipo.de/de/calendars/list/920 , kde nájdete kalendár dostupných termínov…Po výbere termínu skúste stlačiť aj tlačítko „Weiter“. Ak vás to pustí k rezervácii, termín je stále dostupný. 

Kde rezervovať letenky? Po tom, čo ste si našli výhodný termín práve pre vás, nasleduje rezervácia letenky. Tú si môžete zarezervovať aj na stránke vyššie. My osobne odporúčame rezerváciu cez Pelikan.sk, kde je síce cena okolo 457€, ale máte zaručenú bezproblémovú rezerváciu v Slovenskom jazyku. Pravdaže, ak sa chcete dostať na nižšiu cenu, navštívte napríklad Kayak.com, ktorý pre vás nájde tie najnižšie ceny v zadanom dátume. Rezervácia v inom jazyku. 

Ako sa dostať najlacnejšie do Paríža? Záleží z ktorého kúta Slovenska ste. Najlacnejšie to vychádza dlhodobo z poľských Katovíc, z ktorých sa viete do Paríža dostať za menej ako 20€. Ide o cestovanie so spoločnosťou WizzAir v prípade, že ste členom Wizz Discount Club. V prípade, že ním nie ste, ceny pre vás začínajú na 38€. V prípade, že by ste sa chceli pobaliť viac a letieť s batožinou do 23 kg, do Paríža môžete letieť za 46€(WDC)/80€. 

Ďalšou možnosťou je letieť z Budapešti so spoločnosťou RyanAir. Tam tie ceny začínajú na 52€. Taktiež ale ide o cestovanie s príručnou batožinou a za ďalšiu batožinu si budete musieť zaplatiť. Viac v našom článku:
https://www.letenkyzababku.sk/ryanair-viete-ake-rozmery-a-vahu-ma-mat-batozina/

Ponuka ideálna pre cestovatešov, ktorí by si dovolenku na Bali radi spojili s prehliadkou a návštevou Paríža.


Letenky na Bali(Denpasar)

 Odlet: Paríž  |  Termín: 14.4.- 25.4.2016  |  Cena: od 405€

Rezervovať cez Pelikan.sk Nájsť najlepšiu ponuku cez Kayak.com


Letenky do Paríža

 Odlet: Katovice  |  Termín: 13.4.- 27.4.2016  |  Cena: od 20€

Rezervovať cez WizzAir


 

Ubytovanie

Rezervovať ubytovanie online odporúčame cez nasledujúce dve stránky

Booking.com – obrovská databáza hotelov a ubytovacích zariadení!
Airbnb – rezervácia ubytovania u miestnych hostiteľov letenky Bali

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.