First minute letenky z Viedne na Bali za 444€

Bali, dedinka

Rozmýšľate nad výletom na Bali? Máme tu pre vás zaujímavú ponuku spoločností KLM a Xiamen Airlines, ktoré máte možnosť zakúpiť za 444€.

Letenky sú vo first minute termíne na prelome októbra a novembra 2017 – 18.10-3.11.2017. V tomto období je priemerne 27°C a zrážky okolo 70 mm. Pre porovnanie, toľko naprší napríklad v júni v Bratislave, takže s počasím by malo byť všetko v pohode.

Prestupy sú v Amsterdame a v Xiamene. V Amsterdame je kratší prestup do pár hodín. V Xiamene sa potom zdržíte dlhšie. Môžete sa vydať napríklad navštíviť toto čínske mesto. Viac o tom ako to s tranzitom cez čínu funguje si prečítajte napríklad tu

Zobrať si so sebou môžete aj príručnú batožinu aj podpalubnú batožinu. 

Nižšie uvádzame odkaz na vyhľadávač lacných leteniek Momondo. Ten vám dá na výber z mnohých portálov, kde je možné letenky zarezervovať. My odporúčame využiť napríklad Flugladen alebo Expediu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Denpasar
444€
18.10-3.11.2017

Ubytovanie

Na Bali zoženiete ubytovanie veľmi lacno. Ceny začínajú už na pár eurách za osobu na noc a je si skutočne z čoho vyberať.

Odporúčame využiť napríklad stránky HotelsCombined.com, kde sa nachádza množstvo zaujímavých ponúk zhromaždených z viacerých ubytovacích portálov na jednom mieste. 

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Denpasar

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno