BARCELONA: Letenky + ubytovanie od 91€

Barcelona - bojovník s holým zadkom
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Ak si už aj v tomto období plánujete svoje výlety na jeseň či zimu, máme tu pre vás jeden návrh. Letenky do Barcelony na toto obdobie zoženiete už od 54€ a ubytovanie, ktoré uvádzame nižšie viete zakúpiť od 37€/osobu

Letenky do Barcelony

Letenky za najnižšie ceny sú dostupné od novembra 2016. Termínov s cenou do 70€ nájdete viacero, stačí si to trochu prejsť.

Ak by ste ale predsa len potrebovali pomoc, napíšte nám na Facebook, pomôžeme 🙂 

Letenky môžete rezervovať buď na stránkach Ryanair alebo ak chcete rezerváciu v našom jazyku a komunikáciu so slovenskou spoločnosťou na Pelikane za o niečo vyššiu sumu ich nájdete tiež.

Za najnižšiu sumu spoločnosť Ryanair umožňuje iba cestu s príručnou batožinou s hmotnosťou najviac 10 kg a rozmermi 55x40x20cm. Viac si o tom môžete prečítať tu

Určite si nezabudnite prečítať aj náš článok -> TOP 10 miest v Barcelone(ktoré musíte vidieť)

Rezervovať

Budapešť - Barcelona od 54€(23-26.11.2016)

Ubytovanie

Ako príklad lacnej možnosti ubytovania môžeme uviesť niekoľko príkladov.

  1. Hostal Europa – zariadenie sa nachádza vo výbornej lokalite a aj cena za dvojlôžkovú izbu s Wi-Fi na 3 noci na vyššie spomenutý termín je veľmi nízka – 72,90€(čiže niečo pod 37€/osobu)
  2. Arc House – jedna z ďalších možností lacného ubytovania v Barcelone. Za izbu s manželskou posteľou a Wi-Fi počas 3 nocí zaplatíte iba 83€(41,5€/osoba)
  3. Plaza Spain Guest House – tretia výborná ponuka. Cena za izbu s manželskou posteľou, Wi-Fi, televíziou na 3 noci tu začína na 93€(46,5€/osoba). Spomenutá suma je o 36% nižšia ako normálne

Všetky zariadenia majú hodnotenie od svojich klientov vyššie ako 7/10.

Kompletnú ponuku ubytovania v Barcelone nájdete tu

ubytovanie v Barcelone

BARCELONA: Letenky + ubytovanie od 91€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.