ATÉNY z Bratislavy – septembrový výlet s letenkami za 99€!

Akropola - atény

Výlet z Bratislavy do gréckych Atén! Máme tu pre vás tip na lacné letenky na koniec septembra už za 99€!

Letí sa s aerolinkou Aegean Airlines na novej linke, ktorá po lete štartuje.

Za najnižšiu cenu sú aktuálne dostupné letenky v termíne 25-29.9.2023. Vtedy bežne ešte bývajú v Grécku príjemné teploty aj na kúpanie v mori.

Ďalšie termíny z Bratislavy na september/október sú dostupné za 159€ – ak vám vyššia cena neprekáža, kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky je už aj možnosť zobrať si so sebou batožiny s rozmermi 56cm x 45cm x 25cm. U nízkonákladoviek ako WizzAir či Ryanair by ste si za túto možnosť priplácali navyše. U Austrianu to už je zahnuté v cene.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Atény
99€
25-28.9.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na letenky

Dryades & Orion Hotel 2** ubytovanie v Aténach približne 2000 metrov od Akropoly. Pri viac ako 1300 hodnoteniach má od predchádzajúcich hostí priemer 8,6/10. Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, TV aj WiFi.  Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 210€ – 105,00€/osoba, 35,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Bratislavy do Grécka

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?