Viedeň -> Kuala Lumpur/Bali -> Viedeň – letenky iba za 429€!

Bali v Indonézii informácie
Ostrov Bali

Dnes tu pre vás máme aj jeden tip na multi-city letenky. Čo to znamená? Znamená to to, že odlietať bude z iného miesta ako z toho, na aké priletíte.

Konkrétne v tomto prípade to znamená, že cestou tam síce pristanete v Kuala Lumpur v Malajzii, no na let naspäť sa musíte dostať na ostrov Bali. Z neho totižto poletíte naspäť do Viedne. Takéto letenky kúpite za 429€!

Prestupovať budete jeden krát v Kanton-e + absolvujete jeden technický stop v Urumqi(v tomto článku píše Pelikan, že už netreba ani víza)

V základnej cene letenky máte už aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu.

To znamená, že akonáhle si zariadite dopravu medzi Malajziou a Bali – máte super 2v1 výlet kedy uvidíte kúsok z Malajzie a kúsok z Indonézie. Lety medzi Kuala Lumpur a Denpasarom viete bežne kúpiť do 100€ s aerolinkou Air Asia pri lete s príručnou batožinou. Za podpalubnú si pri Air Asia prípadne priplatíte.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
VIE -> Kuala Lumpur
Bali -> VIE
429€
január – apríl 2020

Kde hľadať ubytovanie?

Veľkú väčšinu ubytovacích zariadení viete nájsť priamo na Booking.com . Navyše tým, že ide o veľký portál s miliónmi používateľov po celom svete sa nemusíte báť o serióznosť ako v prípade menších webov.

A keď už si dopozeráte Booking, pozrite si ešte aj Airbnb.coma porovnajte si ceny. Vo viacerých krajinách sveta vie byť práve Airbnb lacnejšie.

TIP: Ak o Airbnb počujete prvý krát a ešte tam nemáte účet – táto služba ponúka vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo každému novému užívateľovi! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Kuala lumpur a návrat z Bali

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)