Viedeň -> Kuala Lumpur/Bali -> Viedeň – letenky iba za 429€!

Bali v Indonézii informácie
Ostrov Bali

Dnes tu pre vás máme aj jeden tip na multi-city letenky. Čo to znamená? Znamená to to, že odlietať bude z iného miesta ako z toho, na aké priletíte.

Konkrétne v tomto prípade to znamená, že cestou tam síce pristanete v Kuala Lumpur v Malajzii, no na let naspäť sa musíte dostať na ostrov Bali. Z neho totižto poletíte naspäť do Viedne. Takéto letenky kúpite za 429€!

Prestupovať budete jeden krát v Kanton-e + absolvujete jeden technický stop v Urumqi(v tomto článku píše Pelikan, že už netreba ani víza)

V základnej cene letenky máte už aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu.

To znamená, že akonáhle si zariadite dopravu medzi Malajziou a Bali – máte super 2v1 výlet kedy uvidíte kúsok z Malajzie a kúsok z Indonézie. Lety medzi Kuala Lumpur a Denpasarom viete bežne kúpiť do 100€ s aerolinkou Air Asia pri lete s príručnou batožinou. Za podpalubnú si pri Air Asia prípadne priplatíte.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
VIE -> Kuala Lumpur
Bali -> VIE
429€
január – apríl 2020

Kde hľadať ubytovanie?

Veľkú väčšinu ubytovacích zariadení viete nájsť priamo na Booking.com . Navyše tým, že ide o veľký portál s miliónmi používateľov po celom svete sa nemusíte báť o serióznosť ako v prípade menších webov.

A keď už si dopozeráte Booking, pozrite si ešte aj Airbnb.coma porovnajte si ceny. Vo viacerých krajinách sveta vie byť práve Airbnb lacnejšie.

TIP: Ak o Airbnb počujete prvý krát a ešte tam nemáte účet – táto služba ponúka vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo každému novému užívateľovi! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Kuala lumpur a návrat z Bali

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?