Týždeň v Barcelone s letenkami od 26€

Barcelona palác

Barcelona patrí k tým najpopulárnejším mestám Európy a nie sa čomu čudovať. Ide o úžasné mesto z ktorého sa veľmi ťažko odchádza. Ak by ste tu nechceli stráviť len 2-3 dni, ale poriadne si ju užiť, máme tu pre vás letenky pri ktorých strávite v Barcelone týždeň a ktorých cena začína na 26€!

Konkrétne ide o ponuku spoločnosti WizzAir a cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše odporúčania a ste členmi Wizz Discount Club, aktuálne máte možnosť letieť do Barcelony za 26€.

Cena pre nečlenov začína na 48€. Ak však aj členom nie ste a plánujete letieť aspoň dvaja, odporúčame vám členstvo kúpiť. Prečo? Jednoduchý príklad. Zoberte si, že letíte dvaja. Za členstvo pri ktorom môžete kupovať zlacnené letenky pre seba a ešte jednu osobu zaplatíte 30€ + za zlacnené letenky pre členov zaplatíte 26*2=52€. Dohromady 82€, čo je 41€/letenky/osoba. A naviac máte možnosť kupovať letenky spoločnosti WizzAir na ďalší rok za zlacnené ceny. Členstvo si môžete kúpiť priamo pri procese rezervácie letenky. O Wizz Discount Club sme napísali aj samostatný článok – TU.

Lety sú priame s odletom z letiska v Katoviciach. Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Barcelona
od 26€
22.2.-1.3.2017

Tip na ubytovanie

V Barcelone nie je cena za noc nejak extrémne vysoká. Pokojne sa viete ubytovať aj v centre za cenu okolo 20€/osoba/noc.

Ponuky na Airbnb.com u miestnych vychádzajú cenovo lepšie čo sa týka pomeru cena/poloha. Určite si ich prejdite.

Pri tejto zaplatíte za týždeň dvaja 282€ – 141€/osoba, 20,2€/osoba/noc. Ubytovaní ste pritom v absolútnom centre mesta.

TIP: Nie ste ešte na Airbnb? Zaregistrujte sa cez náš odkaz a získate vstupný bonus 15-30€

Kompletná ponuka ubytovania – Airbnb.com / HotelsCombined.com

letenky Barcelona

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?