TOP! Júnové Porto s letenkami od 48€

slnečný deň v Porte

Podľa mnohých je Porto minimálne tak atraktívne ako Lisabon. My ti momentálne ponúkame možnosť zistiť, či je tomu naozaj tak. Spoločnosť WizzAir zlacnila v jedinom júnovom termíne letenky do Porta a cena začína už na skvelých 48€ za spiatočný let.

Túto sumu zaplatíte za letenky v prípade, že ste členom prémiového klubu Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, cena pre vás začína na 68€. Odporúčame si však kúpiť členstvo – pre dvojicu stojí iba 30€ a následne kúpiť letenky. Okrem toho, že v konečnom dôsledku zaplatíte menej, najbližší rok budete môcť nakupovať letenky spoločnosti WizzAir za nižšiu cenu. Viac si o tom môžete prečítať v našom článku.

Spomenutý jediný júnový termín za vyššie uvedenú cenu je 13-17.6.2017. 

Leteniek za túto cenu však nie je mnoho. Ak máš o letenky záujem, skutočne neváhaj ani sekundu. Aby ťa niekto nepredbehol.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

WizzAir umožňuje svojim pasažierom zobrať si bez príplatku so sebou príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Porto
od 48€
13-17.6.2017

Tip na ubytovanie

Ponuka na Airbnb.com – ak vám neprekážajú ponuky miestnych, kde vám ponúknu svoje izby na prespanie, môžete skúsiť túto ponuku. Za 4 noci tu zaplatíte dvaja 122€ – 61€/osoba, 15,25€/osoba/noc.

TIP: Nie si ešte na Airbnb.com? Urob tak cez tento odkaz a portál ti pripíše na účet vstupný bonus 15-30€!

StayIN Oporto Musica Guest Apartment – ak chcete klasické ubytovania, pri tomto zaplatíte za 4 noci 170€ – 85€/osoba,  21,25€/osoba/noc

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

TOP! Júnové Porto s letenkami od 48€

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?