TOP! Júnové Porto s letenkami od 48€

slnečný deň v Porte

Podľa mnohých je Porto minimálne tak atraktívne ako Lisabon. My ti momentálne ponúkame možnosť zistiť, či je tomu naozaj tak. Spoločnosť WizzAir zlacnila v jedinom júnovom termíne letenky do Porta a cena začína už na skvelých 48€ za spiatočný let.

Túto sumu zaplatíte za letenky v prípade, že ste členom prémiového klubu Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, cena pre vás začína na 68€. Odporúčame si však kúpiť členstvo – pre dvojicu stojí iba 30€ a následne kúpiť letenky. Okrem toho, že v konečnom dôsledku zaplatíte menej, najbližší rok budete môcť nakupovať letenky spoločnosti WizzAir za nižšiu cenu. Viac si o tom môžete prečítať v našom článku.

Spomenutý jediný júnový termín za vyššie uvedenú cenu je 13-17.6.2017. 

Leteniek za túto cenu však nie je mnoho. Ak máš o letenky záujem, skutočne neváhaj ani sekundu. Aby ťa niekto nepredbehol.

WizzAir umožňuje svojim pasažierom zobrať si bez príplatku so sebou príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Porto
od 48€
13-17.6.2017

Tip na ubytovanie

Ponuka na Airbnb.com – ak vám neprekážajú ponuky miestnych, kde vám ponúknu svoje izby na prespanie, môžete skúsiť túto ponuku. Za 4 noci tu zaplatíte dvaja 122€ – 61€/osoba, 15,25€/osoba/noc.

TIP: Nie si ešte na Airbnb.com? Urob tak cez tento odkaz a portál ti pripíše na účet vstupný bonus 15-30€!

StayIN Oporto Musica Guest Apartment – ak chcete klasické ubytovania, pri tomto zaplatíte za 4 noci 170€ – 85€/osoba,  21,25€/osoba/noc

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.