Všetko, čo potrebujete vedieť o Wizz Discount Club

lietadlo wizzair
By: Mark Harkin - CC BY 2.0

Prechádzali ste si naše stránky a narazili ste na veľmi zaujímavé ponuky, ktoré však boli určené len pre členov Wizz Discount Club? Chceli by ste sa o ňom dozvedieť viac?

V tom prípade pokračujte v čítaní a veríme, že na konci článku budú všetky vaše otázky zodpovedané. 

Čo je Wizz Discount Club?

Je to klub, ktorého členovia majú výrazné zľavy na letenky a rôzne doplnkové služby spoločnosti Wizz Air.

Koľko stojí členstvo?

Členské je 40€/rok pri nákupe štandardného členstva pre dvojicu a 80€/rok pri nákupe skupinového členstva až pre 5 ľudí. Je to jediný poplatok, ktorý ako člen platíte.

Výhody pre členov

 • Zľavy na letenky

  Získate zľavy na skoro všetky letenky spoločnosti WizzAir. Bežne sa pohybujú medzi 10-20€ za jednu spiatočnú letenku. Zľavy nie sú dostupné iba na tie najlacnejšie letenky, kedy sa s cenou nedá až tak moc manévrovať. Pri cene 40€ za spiatočný let(ak je cena jednosmernej letenky aspoň 20€) máte garantovanú zľavu 20€.

 • Zľavy na batožinu

  Každý člen Wizz Discount Club si môže uplatniť zľavu 5€ na podpalubnú batožinu. Rezervácia však musí prebehnúť online

 • Výhody nie len pre vás

  Po zakúpení štandardného členstva u spoločnosti WizzAir môžete nakupovať za zľavnené ceny aj pre vášho spolucestujúceho. Pri zakúpené skupinového členstva môžete nakupovať letenky za zľavnené ceny pre vás a ďalších piatich spolucestujúcich.

 • Akcie len pre členov

  WizzAir má vo zvyku často krát vydávať akcie, ktoré sú určené len pre ich členov. Najbežnejšie sa môžete stretnúť so zľavami 20% pre členov Wizz Discount Club na ceny letu.

Jednoduchý príklad

Najlepšia demonštrácia výhodnosti Wizz Discount Club je jednoduchý príklad

 • Povedzme, že plánujete navštíviť Island, kde sa ceny pohybujú bežne medzi 70-300€ za spiatočný let. Záleží na aký termín u WizzAir nakúpite.
 • Keďže to nie sú najlacnejšie letenky, dostanete zľavu okolo 20€ za spiatočný let.
 • Zoberme si štandardnú situáciu,že necestujete sami, ale máte spolucestujúceho. To znamená, že zľava je už 2×20€ = 40€.
 • Potrebujete viac batožiny? Uplatniť si môžete aj ďalších 5€ za podpalubnú batožinu na každý let = 5€x4=20€

Len na jednom výlete so spolucestujúcim ste tak ušetrili 60€! Čo vám pokrylo náklady na samotné členstvo, ste 20€ v pluse a počas nasledujúceho roka môžete tento plus ďalšími cestami s WizzAir ešte razantne zvýšiť.

Ako zakúpim členstvo vo Wizz Discount Club?

 1. Prejdite na stránky WizzAir a vyberte si kedy a kam chcete letieť.
 2. Po tom, čo vám to vyhľadá lety a vy si ich zvolíte, „vyskočí“ vám na stránkach niečo podobné ako:
  členstvo Wizz Discount Club
 3. Kliknite na „Zakúpiť štandardné členstvo“ a už len pokračujte v rezervácii vyplnením kontaktných údajov a platbou

Následne vždy keď si budete chcieť zakúpiť ďalšie letenky, prihláste sa pred tým najskôr do „myWizz“(možnosť prihlásiť sa nájdete vpravo hore na stránke) 

V prípade otázok píšte do komentárov

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 7

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

19 KOMENTÁRE

 1. […] Uvedená cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, cena pre vás začína na 33€ za spiatočný let. Každopádne ak plánujete cestovať vo dvojici(prípadne vo väčšej skupinke), pouvažujte, či by sa vám viac neoplatilo kúpiť si členstvo(pričom najbližší rok môžete kupovať letenky za akciové ceny). Stojí 30€ a letenky môžete kupovať za zlacnené ceny nie len pre seba, ale aj pre ďalšiu osobu.O členstve Wizz Discount Club si môžete viac prečítať tu. […]

 2. […] Uvedená cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, cena pre vás začína na 33€ za spiatočný let. Každopádne ak plánujete cestovať vo dvojici(prípadne vo väčšej skupinke), pouvažujte, či by sa vám viac neoplatilo kúpiť si členstvo(pričom najbližší rok môžete kupovať letenky za akciové ceny). Stojí 30€ a letenky môžete kupovať za zlacnené ceny nie len pre seba, ale aj pre ďalšiu osobu.O členstve Wizz Discount Club si môžete viac prečítať tu. […]

 3. Dobrý deň, chcem sa opýtať ohľadom Wizz discont clubu, mam zaplatene standsrtne členstvo (od 17.4.17) bola by možnosť si dodatočne doplatiť 30€ na skupinové členstvo? nevedl som nikde nájsť odpoveď na túto otázku, preto sa obraciam na vás ak by ste mi s tym vedeli poradiť ak ano tak aj akým sposobom. Vopred ďakujem za odpoveď.

 4. […] Za túto sumu sú dostupné letenky pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členom ešte nie ste, určite tak odporúčame urobiť. Členstvo stojí pre dvojicu dohromady iba 30€/rok a počas celého tohto roku môžete kupovať letenky WizzAir za zlacnené ceny – bežne 15-20€ na jednu spiatočnú letenku. O Wizz Discount Club si môžete prečítať viac na tomto odkaze. […]

 5. Dobrý deň,
  Prosím Vás chcem sa opýtať ohľadom wizz air členstva. Keď zakúpim pre mňa plus ďalšieho človeka dokopy za 30 eur základné členstvo, môžme uplatniť tú zľavu na letenku aj keď cestujeme osobitne?

 6. Zdravim. Zaujimalo by ma, ak mam platnost napriklad do 1.3.2020 a chcem kupit este pred uplynutim tohto datumu letenky,ktore su ale po 1.3.2020, ci sa mi na ne clenstvo vztahuje,alebo uz nie. Dakujem

 7. Dobrý deň.
  Členstvo platí na kalendárny rok, alebo technický čiže 365 dní od zakúpenia členstva.
  Ďakujem za odpoveď.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno