Nová linka WizzAir z Budapešti do Portugalska

Portugalsko - porto - kostol
By: Chris Owen - CC BY 2.0

Low cost spoločnostiam sa darí a dokazujú to aj nové linky, ktoré či už pri Ryanair alebo WizzAir pribúdajú veľmi často. 

Zrovna dnes oznámila maďarská nízkonákladová spoločnosť ďalšiu linku z odletom z maďarského hlavného mesta. 

Ak ste mali v minulosti problém zohnať lacné letenky do Porta, z Budapešti by to po letných prázdninách mohlo začať byť omnoho lacnejšie. 

Lietať sa bude 2 krát týždenne – v stredu a v nedeľu s prvým letom 4.septembra.  

Aktuálne sa cena najlacnejších leteniek pohybuje okolo 92€ za spiatočný let(alebo 77€ ak máte členstvo vo Wizz Discount Club), každopádne očakávame, že tá cena pôjde dole a odporúčame s rezerváciou ešte počkať. Ceny pre vás budeme pravdaže sledovať a o najlacnejších letenkách vás budeme informovať.

[vc_cta_button call_text=“Budapešť – Porto za 92€(6-9.11)“ title=“WizzAir.com“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://wizzair.com/sk-SK/Select“ el_class=“text_call“]

Tamara Vallois, WizzAir: ”We are thrilled to add today another exciting route to our network from Budapest – our broadest and most diverse WIZZ network. Porto is now the second Portuguese destination available at Wizz’s low fares from Budapest and we’re sure that it will be as popular among our customers as Lisbon is. We look forward to strengthening tourism in Hungary by providing more routes to Budapest as well as to continue to expand the choice of attractive destinations available at Wizz’s low fares and outstanding on-board service for our Hungarian customers. Seats on our new Budapest route to the charming city of Porto are already on sale on wizzair.com and our friendly crew looks forward to welcoming many passengers on board with a smile!”

letenky Porto

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)