TALIANSKO: Bologna počas letných prázdnin od 22€

Bologna, staré mesto

Pred necelým mesiacom sme vám písali o lacných letenkách do Bologne, ktorých cena začínala na 22€. Vtedy však išlo o májové termíny. Dnes tu pre vás máme letenky za rovnakú sumu – avšak počas letných prázdnin!

Opäť ide o ponuku maďarskej nízkonákladovej spoločnosti WizzAir pre členov Wizz Discount Club. Ak členom ešte nie si, odporúčame ti sa ním stať. Stojí len 30€/rok pre dvojicu a počas celého tohto roka môžete nakupovať neobmedzené množstvo leteniek spoločnosti WizzAir za akciové ceny, pričom bežná zľava je 15-20€ na spiatočný let pre jednu osobu! Viac si o tom prečítajte TU

Letenky za 22€ sú dostupné v jedinom termíne 5-12.7.2017. Dostatok času pozrieť si Bolognu + nejaké ďalšie mesto v okolí – napríklad Florenciu či kúsok Toskánska. 

Ak by ste chceli stráviť v Bologni menej času, môžete letieť v termíne 5-9.12.2017, kedy cena začína na stále výborných 25€/spiatočný let.

WizzAir všetkých svojim pasažierom umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Bologna
od 22€
5-12.7.2017

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – lacná možnosť ako sa ubytovať v Bologni. Ako dvojica zaplatíte za 7 nocí 244€ – 122€/osoba, 17,5€/osoba/noc. Na to, že ide o letný termín super cena. 

Navyše vás to môže stáť ešte menej – stačí ak sa zaregistrujete cez tento odkaz. Portál vám automaticky pripíše na účet vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

TALIANSKO: Bologna počas letných prázdnin od 22€

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?