Spiatočné letenky do Barcelony od 34€

Barcelona , Španielsko

Barcelona patrí k najpopulárnejším mestám Európy. Ak by si aj ty chcel spoznať prečo je tomu tak, máme tu pre teba zľavnené letenky spoločnosti WizzAir, ktorých cena začína už na 34€ za spiatočný let. 

Cena platí ak ste členmi Wizz Discount Club. O členstve sme už toho písali mnoho a ak si dal na naše odporúčania, dnes máš skvelú príležitosť kupovať letenky do Barcelony za takto nízku sumu. Ak členmi Wizz Discount Club nie ste, cena pre vás začína na 52€. Ak budete cestovať aspoň dvaja a členstvo WDC nemáte, viac sa vám to oplatí zakúpiť, keďže na jedno základné členstvo môžete cestovať za akciové ceny dvaja. A predsa len 2×34€ + 30€ je 98€ a 2×52€ je 104€.

Termíny sú dostupné iba dva počas januára 2017 – 11-15.január a 11-15.január. Odporúčame v prípade záujmu s rezerváciou nečakať dlho.

Lety sú priame. Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. 

Pri rezervácii nechajte ako menu maďarský forint – ušetrí vám to nemalé peniaze.

Z
Do
Cena
Termín
Rezervácia
Budapešť
Barcelona
34€
11-15.január 2017

Ubytovanie

Cena ubytovania na Bookingu aj Airbnb.com sú celkom podobné. Ak vám nevyhovuje žiadna ponuka nižšie, prejdite si určite možnosti na oboch weboch.

Hostal Felipe 2 – otestovaný tisíckami spokojných klientov. Ak chcete ubytovanie v nejakom tom ubytovacom zariadení, pomer cena/poloha vychádza najlepšie. Za 4 noci zaplatíte napríklad iba 116€ za izbu pre dvoch – 58€/osoba, 14,5€/osoba/noc.

Izba cez Airbnb.com – v srdci Barcelony. Ak vám nevadí byť ubytovaní u miestnych, poloha je skvelá a cena taktiež – 133€ pre dvoch – 66,5€/osoba, 16,5€/osoba/noc

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.comletenky Barcelona

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno