Júnové letenky do Barcelony(s podpalubnou batožinou) za 100€

Barcelona - mesto
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Barcelona je obľúbeným cieľom výletov turistov nie len zo Slovenska. Hlavne v tomto (pred)sezónnom období sa však cena leteniek aj u low cost predajcov pohybuje na úrovni ostatných leteckých spoločností. Aj to môžete väčšinou cestovať „iba“ s príručnou batožinou.

Ak však chcete letieť do Barcelony a hodila by sa vám možnosť zobrať si so sebou aj podpalubnú batožinu, skôr ako priplácať si u najlacnejších dopravcov, využite ponuku spoločnosti Air China, ktorá ponúka lety z Viedne do Barcelony za výborných 100€ pričom podpalubná batožina do 23 kg je v cene letenky. 

Termíny sú dostupné počas júna(pričom letieť späť do Viedne môžete aj počas júla). 

Kalendár termínov

Viedeň - Barcelona od 100€

Ubytovanie

Barcelona nepatrí k najlacnejším miestam, čo sa ubytovania týka – v tomto období už vôbec nie. Každopádne ak si však urobíte len niekoľkodňový výlet, nebude vás to stáť až tak veľa peňazí. Ponuky ubytovania nájdete napríklad na stránkach:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Barcelona

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno