Júnová Bologna s odletom z Bratislavy za 20€!

letenky z Bratislavy do Bologne za 20€

Ryanair si pre nás pripravil prekvapenie a zlacnil jeden termín pri letoch do Bologne na obľúbený jún.

Ak by ste si v strede nasledujúceho mesiaca chceli spraviť výlet do Talianska, spiatočné letenky s odletom z Bratislavy dnes kúpite iba za 20€!

Za najnižšiu čiastku je dostupný termín 13-20.6.2018. Odporúčame rezervovať čím skôr. Zlacnených bolo s najväčšou pravdepodobnosťou iba niekoľko leteniek a po ich vypredaní cena opäť stúpne na bežné hodnoty.

Ak by ste chceli letieť v inom termíne a zaujíma vás cena, pozrite si tento kalendár termínov.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg(tú vám odoberú pred vstupom do lietadla a umiestnia do podpalubia – musí však splňovať všetky podmienky, ktoré musí spĺňať aj príručná batožina.) + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Bologna
20€
13-20.6.2018

Koľko by vás stál prenájom auta na týždeň?

Ceny sú v tomto období ešte veľmi fajn a na letisku v Bologni auto zoženiete už od 85€ / týždeň. Aj keď k tomu pripočítate benzín je to pri cestovaní v trojici/štvorici úplne super cena za tú voľnosť, ktorú autom dostanete.

Ponuky autopožičovní si na jednom mieste viete pozrieť napríklad na stránkach Rental Cars. Máte ich tam všetky pokope a viete si ich porovnávať.

Kde hľadať ubytovanie?

Ubytovanie v Bologni sa už v tomto období pohybuje vyššie ako bežne mimo sezóny – cca od 25€ / osoba / noc, pri zariadeniach s fajn hodnotením. V okolitých mestách a v celom regióne príliš veľký rozdiel nebude – práve naopak, pri Florencii to môže byť ešte viac.

My osobne uprednostňujeme na rezerváciu ubytovania Booking.com. Ide o overený portál, na ktorom rezervujú ubytovanie milióny ľudí z celého sveta. Okrem toho si pozrite aj ponuky miestnych na webe Airbnb.com. Ceny vedia byť často krát veľmi priaznivé a je to zase niečo iné ako bývať v hoteloch či hosteloch.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Bologne

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?