BARCELONA: First minute letenky + ubytovanie za 83€

By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Kto by nemal rád Barcelonu? Určite sa medzi vami nájde mnoho takých, ktorí by ju radi navštívili, no nechcú alebo nemôžu na podobné výlety míňať obrovské čiastky. 

A čo ponuka, kedy za letenky a ubytovanie zaplatíte spolu iba 83€?

Letenky do Barcelony

Najlacnejšie sa do Barcelony dostanete z Budapešti so spoločnosťou Ryanair alebo WizzAir. Cena je síce väčšinou vyššia ako pri odlete z Bratislavy, každopádne z Bratislavy lieta Ryanair do Girony, čo je mesto viac ako 100 km vzdialené od Barcelony – pri Budapešti sa letí na letisko El Prat, ktoré je vzdialené asi len 20 km.

Ceny do 60€ hľadajte letenky predovšetkým počas mesiacov od novembra do februára.

Nebude vám síce úplne teplo a krátky rukáv a kraťasy si von nezoberiete, no aspoň v meste nestretnete obrovské množstvo turistov a mesto si budete môcť vychutnať.

Letenky, ktoré uvádzame nižšie sú od spoločnosti Ryanair, ktorá vám za najnižšiu sumu umožňuje zobrať si iba príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm + 1 menšiu tašku. Viac o tom píšeme tu 

Budapešť – Barcelona za 52€(9-11.január 2017)

Rezervovať cez Ryanair Rezervovať cez Pelikan

Ubytovanie

Prílet do Barcelony je naplánovaný večer o 22:35. Je len na vašom uvážení, či túto noc chcete ešte cestovať za ubytovaním a pospať si alebo sa radšej o niečo viac pospíte pred odletom a od tých 22:35 to potiahnete v Barcelone až do nasledujúceho večera. 

Ušetríte tak však cenu jednej noci a celý výlet vás bude stáť zase o niečo menej. 

Na tú jednu ostávajúcu noc hľadajte ubytovanie napríklad na stránkach Airbnb.com, kde sa môžete ubytovať u miestnych obyvateľov(pri tejto ponuke zaplatíte za izbu s manželskou posteľou na 1 noc 31€/osoba, pričom ubytovaní budete v centre Barcelony! Nájsť sa dajú aj lacnejšie ponuky.)

Ak chcete byť ubytovaní v hoteli, ubytovanie hľadajte na stránkach Booking.com, kde sa nachádza skutočne veľká ponuka zariadení
letenky Barcelona

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno