Benátky vo valentínskom termíne za 37€

Benátky , Taliansko , loďka , večer

Ak uvažujete o tom, že by ste si na Valentína spravili niekam výlet, pomaly ale isto nastáva čas, kedy by ste mali sledovať ponuky leteniek na toto obdobie. My dnes začíname ponukou letov do Benátok s cenovkou 37€/osoba. 

Mali sme tu samozrejme už aj lacnejšie letenky do Benátok, no výhodnosť tejto letenky má viacero dôvodov. Letí sa so spoločnosťou EasyJet, ktorá v konkurencii Ryanair-u a WizzAir-u – nízkonákladoviek, ktoré v našom regióne pôsobia, dostáva najlepšie hodnotenia.

Okrem toho sa letí na letisko „Venice Marco Polo Airport“, ktoré sa nachádza hneď vedľa Benátok. Narozdiel od toho taký Ryanair lieta na letisko v mestečku „Treviso“, ktoré je vzdialené od Benátok takmer 30km. Keď k tomu prirátame valentínsky termín, cena 37€ je skutočne veľmi dobrá.

Konkrétne sa jedná o dátum 13-16.2.2017. Let je priamy s odletom z letiska v Budapešti. Spoločnosť EasyJet vám umožňuje zobrať si so sebou za najnižšiu cenu 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 56 x 45 x 25cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Benátky
37€
13-16.2.2017

Tip na ubytovanie

S ubytovaním to do budúcnosti môže byť ešte horšie. Tie najlacnejšie možnosti ubytovania môžu byť v januári už rozpredané. Aktuálne je však situácia ešte celkom dobrá.

A to či už chcete klasické hotely alebo ubytovanie u miestnych cez Airbnb.com. 

Z hotelov môžeme odporučiť Hotel Adua, ktorý kombinuje výbornú polohu a dobrú cenu. Za 3 noci zaplatíte dvaja 147€ – 73,5€/osoba, 24,5€/osoba/noc.

Z ponúk na Airbnb.com môžete využiť napríklad túto, kde za 3 noci v menšom apartmáne zaplatíte 125€ – 62,5€/osoba, 21€/osoba/noc.

TIP: Nie ste ešte na Airbnb? Zaregistrujte sa cez náš odkaz a získate vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Benátky

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno