Benátky vo valentínskom termíne za 37€

Benátky , Taliansko , loďka , večer

Ak uvažujete o tom, že by ste si na Valentína spravili niekam výlet, pomaly ale isto nastáva čas, kedy by ste mali sledovať ponuky leteniek na toto obdobie. My dnes začíname ponukou letov do Benátok s cenovkou 37€/osoba. 

Mali sme tu samozrejme už aj lacnejšie letenky do Benátok, no výhodnosť tejto letenky má viacero dôvodov. Letí sa so spoločnosťou EasyJet, ktorá v konkurencii Ryanair-u a WizzAir-u – nízkonákladoviek, ktoré v našom regióne pôsobia, dostáva najlepšie hodnotenia.

Okrem toho sa letí na letisko „Venice Marco Polo Airport“, ktoré sa nachádza hneď vedľa Benátok. Narozdiel od toho taký Ryanair lieta na letisko v mestečku „Treviso“, ktoré je vzdialené od Benátok takmer 30km. Keď k tomu prirátame valentínsky termín, cena 37€ je skutočne veľmi dobrá.

Konkrétne sa jedná o dátum 13-16.2.2017. Let je priamy s odletom z letiska v Budapešti. Spoločnosť EasyJet vám umožňuje zobrať si so sebou za najnižšiu cenu 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 56 x 45 x 25cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Benátky
37€
13-16.2.2017

Tip na ubytovanie

S ubytovaním to do budúcnosti môže byť ešte horšie. Tie najlacnejšie možnosti ubytovania môžu byť v januári už rozpredané. Aktuálne je však situácia ešte celkom dobrá.

A to či už chcete klasické hotely alebo ubytovanie u miestnych cez Airbnb.com. 

Z hotelov môžeme odporučiť Hotel Adua, ktorý kombinuje výbornú polohu a dobrú cenu. Za 3 noci zaplatíte dvaja 147€ – 73,5€/osoba, 24,5€/osoba/noc.

Z ponúk na Airbnb.com môžete využiť napríklad túto, kde za 3 noci v menšom apartmáne zaplatíte 125€ – 62,5€/osoba, 21€/osoba/noc.

TIP: Nie ste ešte na Airbnb? Zaregistrujte sa cez náš odkaz a získate vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Benátky

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)