Letenky do Benátok počas júna od 48€

benátky plavba
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Benátky patria k mestám, ktoré by ste určite nemali minúť v prípade, že plánujete spoznávať Taliansko. Do oblasti Benátska máte aktuálne možnosť letieť v júnových termínoch s aktuálnou ponukou spoločnosti Ryanair už od 48€!

Ak využijete týždňový termín, ktorý uvádzame nižšie, v okolí Benátok vás čakajú aj iné, rovnako zaujímavé mestá. Spomenúť môžeme mestá Padova, Vicenza či Verona, ktoré určite odporúčame. 

Chcete ísť iba do Benátok a stačí vám pár dní? Môžete využiť aj kratší termín, kedy tu strávite napríklad len 3 dni: 12-15.jún 2016 za 58€

Najlacnejšie ceny u spoločnosti Ryanair vám umožňujú iba cestovanie s príručnou batožinou, ktorá môže mať rozmery najviac 55x40x20cm a 10 kg. Viac si o tom môžete prečítať v našom článku

Letenky je možné rezervovať aj na stránkach slovenského Pelikanu, kde prebieha rezervácia v slovenčine

Rezervovať

Budapešť - Benátky od 48€(1-8.jún 2016)

Ubytovanie

Aj keď Benátky nepatria k zrovna najlacnejším mestám, čo sa ubytovania týka, ak viete kde hľadať tak aj za ubytovanie nezaplatíte obrovské sumy. 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Benátky

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?