ALBÁNSKO: Letenky do Tirane už od 20€

Albánsko národný park

Albánsko získava na popularite čím ďalej tým viac. Ak aj ty patrí k cestovateľom, ktorí by túto balkánsku krajinu veľmi radi spoznali, máme tu pre teba letenky s cenovkou už od 20€

Cena platí pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na 39€. Ak však plánujete letieť napríklad vo dvojici, kúpte si členstvo a následne letenky už ako členovia. Bude vás to stáť menej a najbližší rok budete mať možnosť nakupovať letenky WizzAir za nižšiu cenu.

Za túto sumu je dostupný momentálne jediný jarný aprílový termín 5-12.4.2017.

Letí sa z hlavného mesta Maďarska. Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Tirana
od 20€
5-12.4.2017

Kde hľadať ubytovanie?

Albánsko patrí k tým lacnejším európskym krajinám a ak sa sem vydáte na výlet či dovolenku, ubytovanie vás nemusí stáť vôbec vysoké čiastky.

Hotely a hostely hľadajte na stránkach HotelsCombined.com. Na Airbnb.com nájdete ponuky miestnych s taktiež veľmi zaujímavými sumami.

V samotnej Tirane môžete skúsiť napríklad Vila Verde Rooms. Za týždeň tu zaplatíte dvaja 108€ – 54€/osoba, 7,8€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Tirana

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

2 KOMENTÁRE

  1. Dobry den.hladam letenky za dobru cenu pre 4 dospelych a dve deti 5 a 3 roky do tirany v albansku v termine 3-4 augusta do 13-15ho augusta.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno