Júnové OSLO – na výlet do Nórska s letenkami od 22€!

Oslo

Júnový výlet do hlavného mesta Nórska! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Krakova do Osla už od 22€ za let tam aj naspäť dohromady!

Navyše sa letí na letisko Gardermoen, ktoré je výrazne bližšie k Oslu v porovnaní s letiskom Torp, kam lietajú mnohé ďalšie linky nízkonákladovie.

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 22€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 42€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 22€ + 22€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 42€ + 42€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 06-10.06.2024. Vo štvrtok z Krakova odletíte a o 4 dni neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Oslo
od 22€
napr. 06-10.06.2024

Tip na ubytovanie

Júnové OSLO - na výlet do Nórska s letenkami od 22€!

Citybox Oslo

3*** obľúbené ubytovanie v centre Osla. Na Bookingu má extrémne veľa hodnotení - viac ako 16 000 hodnotení s priemerom 8,3/10. Najmenej vás bude stáť malá dvojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou aj WiFi. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 604€ - 302,00€/osoba, 75,50€/osoba/noc.

Júnové OSLO - na výlet do Nórska s letenkami od 22€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)