2v1 | Bologna + Londýn s letenkami dokopy za 49€!

Pripravili sme si pre vás opäť nejakú tú kombináciu lacných letov! Tentokrát navštívite Bolognu a Londýn a za letenky zaplatíte dohromady iba 49€!

Celý trip začína 13.5.2018 v Bratislave odkiaľ odlietate do Bologne. Tam pobudnete 3 dni, po ktorých letíte do Londýna. Na spoznávanie najpopulárnejšej metropoly Európy budete mať ďalšie 3 dni, po ktorých letíte ku hraniciam Slovenska do Brna(Regiojetom to je do Bratislavy tak 4-5€)

Bežne by ste za takúto sumu kúpili letenky iba do Bologne alebo iba do Londýna. Takto spoznáte dve veľmi zaujímavé európske mestá!

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg. Tú vám pred vstupom do lietadla(za bránou) odoberú a umiestnia do podpalubia. Rátajte s tým, že táto batožina musí spĺňať úplne všetko, čo musí spĺňať klasická príručná batožina – ide hlavne o množstvo tekutín.

Na palubu si so sebou môžete zobrať jednu menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Bologna
15€
13.5.2018
Bologna
Londýn
17€
16.5.2018
Londýn
Brno
17€
19.5.2018

Tipy na lacné ubytovanie

Bologna

Dolci Sogni Vintage – populárne ubytovanie v Bologni, ktoré má výborné hodnotenia od predchádzajúcich cestovateľov. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 148€ – 74€/osoba, 24,6€/osoba/noc. V cene máte pritom aj raňajky.

Londýn

Izba cez Airbnb.com – v Londýne nájsť lacné ubytovanie relatívne v centre mesta nie je vôbec jednoduchá záležitosť. Skúsiť môžete napríklad túto ponuku na Airbnb,  kde za 3 noci zaplatíte dohromady iba 115€ – 57,5€/osoba, 19,1€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Bologneletenky z Bologne do Londýnaletenky z Londýna do Brna

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.