ZANZIBAR – letenky z Milána s návratom do Londýna za 304€!

Pláž Paje, Zanzibar
Pláž Paje, Zanzibar

Uvažujete nad dovolenkou na Zanzibare a chcete ju spojiť s krátkou návštevou niektorej európskej metropoly? Máme tu pre vás jeden tip na letenky!

Letenky na Zanzibar z Milána s návratom do Londýna sú totižto aktuálne dostupné už za 304€ za let tam aj naspäť dohromady!

Ako príklad môžeme uviesť termín 4-15.3.2024. V pondelok odletíte na Zanzibar a budúci týždeň v piatok letíte zo Zanzibaru. Cestou tam sa prestupuje v Nairobi a Amsterdame, naspäť už len v Nairobi.

Miláno aj Londýn majú výborné letecké spojenia. Nižšie pripájame aj tipy na dopravu do Milána/z Londýna letenkami z/do Viedne/Bratislavy. Iba treba rátať s tým, že Ryanair ponúka v základnej cene iba veľmi malú batožinu. Podľa potreby si teda bude treba ešte batožinu doplatiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Miláno(LIN) – Zanzibar
Zanzibar – Londýn(LHR)
304€
napr. 4-15.3.2024
Viedeň
Miláno/Bergamo(BGY)
od 19€
napr. 3.3.2024
Londýn(STN)
Bratislava
od 28€
napr. 17.3.2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?