Dovolenka vo Valencii v Španielsku na konci mája! Máme tu pre vás tip na zlacnené letenky z Budapešti od 39€ za let tam aj naspäť dohromady!
Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 57€.
Členstvo Wizz Discount Club stojí 60€ na rok pre dvojicu a na jednej spiatočnej letenke pre jednu osobu bežne ušetríte aj 20€. Ak plánujete teda viac výletov s Wizzom, môže sa vám oplatiť si Wizz Discount Club k rezervácií letenky pridať (po pridávaní Wizz Discount Club k letenke sa rovno aplikuje aj zľava Wizz Discount Club na práve kupované letenky).
Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 20-27.05.2026. V stredu z Budapešti odletíte a o 7 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.
Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.
Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina
Tip na ubytovanie
La Reina Beach rooms
Ubytovanie neďaleko pláže vo Valencii. Má 400+ hodnotení s priemerom 8,4/10. Za 7 noci zaplatíte ako dvojica 714€ – 357€/osoba, 51€/osoba/noc.
Pred cestou si prečítajte aj:
- Valencia: 8 dôvodov, prečo navštíviť toto španielske mesto
- 10 vecí, ktoré by ste mali spraviť pri návšteve Španielska
- Alicante: historické mesto, ktoré dýcha španielskym modernizmom (vzdialené 173km od letiska)
- Formentera: nezabudnuteľná dovolenka na skok z Ibizy (vzdialené 190km od letiska)
- Cuenca. Mesto, v ktorom z útesu visia domy (vzdialené 193km od letiska)








