TOP! Letné Portugalsko s letenkami už od 57€!

Že sa počas leta nedá lietať po Európe lacno? To už dávno nie je pravda! Dôkazom sú aj dnešné letenky z Katovíc do regiónu Algarve v Portugalsku.

Spoločnosť WizzAir ponúka spiatočné letenky už od parádnych 57€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za túto sumu ponúka maďarská spoločnosť letenky pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi ešte nie ste, oplatí sa stať sa ním. Na rok stojí pre dvojicu iba 30€ a získavate ním zľavy na väčšinu leteniek 15-20€. Cena členstva sa vám teda vráti už po prvom výlete a následne na ňom budete už len profitovať. Pri týchto letenkách by ste bez členstva zaplatili 77€ za spiatočnú letenku.

Najlacnejšie letenky zoženiete napríklad v termíne 30.6-10.7.2018, každopádne napríklad aj počas augusta môžete letieť veľmi lacno – v termíne 10-21.8.2018 už od 64€.

Celý kalendár termínov si kuknite na tejto stránke.

Bez priplácania si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg. To však väčšinou úplne stačí.

TIP: Pre Slovákov majú v Katoviciach 90% zľavu na parkovanie  viac info tu

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Faro
od 57€
napr. 30.6-10.7.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Na spoznávanie Portugalska odporúčame využiť prenájom auta. Je to najideálnejšia možnosť a ani to nestojí veľa peňazí.

Ceny v termíne 30.6-10.7.2018 začínajú na 132€ za požičanie auta. To pri dvojici, trojici či štvorici nevychádza na osobu vôbec draho.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars , kde sa nachádzajú ponuky väčšiny autopožičovní a ide taktiež o jedného z najväčších online sprostredkovateľov vôbec.

Kde hľadať ubytovanie?

Jedným z najznámejších portálov, ktorý využívame aj my je Booking.com. Ide o jeden z najväčších webov na rezerváciu ubytovania na svete, čo je okrem iného aj zárukou minima problémov pri rezervácii.

Spomenúť musíme bez pochýb aj trend dnešnej doby – Airbnb.com. Tam už neponúkajú ubytko klasické hotely či hostely, ale miestni, ktorí prenajímajú svoje izby či byty. Atraktívne ceny, množstvo zaujímavých možností ubytovania a to aj na miestach, kde by ste sa normálne neubytovali alebo ubytovali veľmi draho.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

prenájom auta v meste Faro letenky z Katovíc do fara za 57€

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)