Letisko Katowice: 90% zľava na parkovanie pre Slovákov a Čechov!

parkovanie katowice letisko

Letenky z Katowíc sú často naozaj veľmi lacné. Je tam vyššia konkurencia, viac odletov a leteckých spoločností. Ako sa však do Katowíc dostať keď sú pre mnohých slovákov pomerne vzdialené?

Dopravte sa autom! Využite zľavu na parkovanie na letisku Katowice pre Slovákov a Čechov s 90% zľavou!

Táto zľava je platná pre autá so slovenskou alebo českou ŠPZ (štátnou poznávacou značkou). Platí pre parkovanie na minimálne 2 dni a pre parkovanie na nestráženom parkovisku P2. Stačí keď ukážete TENTO KUPÓN.

Ako sa ku zľave dostať a koľko ušetríme?

Na to sme sa opýtali Daniela z portálu cestujzamenej.sk, ktorý túto ponuku využíva pravidelne:

„Na letisku v Katoviciach sa dá využiť zľava 90% na parkovné na parkovisku P2 cez program FlySilesia. Rezervácia nie je potrebná, nakoľko je parkovisko dosť veľké, a nachádza sa priamo vedľa terminálu. Pre lenivejších premáva i shuttle, ale peši budete v hale rýchlejšie. Podľa info na stránke sa dá platiť len v hotovosti, ale zo skúseností vieme, že sa dá platiť i kartou. Za 2 – 7 dní parkovania zaplatíte cca 1,5€ a ak tam budete dlhšie nezaplatíte nikdy viac ako 2-4€. My sme ho využili už mnohokrát.“

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 1 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

12 KOMENTÁRE

Comments are closed.