TIP! Na výlet do PORTA s letenkami už od 44€!

slnečný deň v Porte

Nemáte radi cestovanie počas najrušnejších období kedy je všade veľa turistov? A chceli by ste si zaletieť do Portugalska? Máme tu pre vás jeden TIP na letenky!

Spoločnosť WizzAir momentálne ponúka letenky z Budapešti do Porta už od parádnych 44€ za let tam aj naspäť dohromady pre členov Wizz Discount Club.

Ak ste o tomto členstve ešte nepočuli, prečítajte si náš článok o Wizz Discount ClubČlenstvo stojí pre dvojicu na rok iba 30€ dokopy a získate tým veľmi pekné zľavy – bežne okolo 20€ na spiatočnú letenku. Pre maximálne piatich potom stojí 60€. Pri tejto ponuke by ste inak ako nečlen platili za letenky 70€. Členstvo sa dá pridať do „košíka“ priamo pri rezervácii leteniek a rovno vám to aj zníži cenu.

Za najnižšiu sumu je dostupný jediný decembrový termín – 11-15.12.2018 (utorok – sobota)

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Zobrať si so sebou môžete iba 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x23cm, ktorý vám pred vstupom do lietadla umiestnia do podpalubia(musí spĺňať všetko, čo príručná batožina). Za príplatok si môžete zobrať túto batožinu aj na palubu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Porto
od 44€
11-15.12.2018

Tip na ubytovanie

Grande Oceano Guest House – super ubytko v absolútnom centre Porta, ktoré určite nesklame. 4 noci vás tu ako dvojicu budú stáť 136€ – 68€/osoba, 17€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite kompletnú ponuku s viac ako 2250 zariadeniami na tejto stránke. Je si z čoho vyberať.

letenky z Budapešti do Porta

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?