TIP! Letné ŠKÓTSKO s letenkami už od 29€!

letenky z Katovíc do Škótska

Chceli by ste sa vydať na výlet za spoznávaním škótskej prírody? Po prvé – nečudujeme sa vám a po druhé – máme tu pre vás tip na letenky!

Spoločnosť WizzAir aktuálne ponúka letenky z poľských Katovíc do Glasgow-a už od výborných 29€ za let tam aj naspäť dohromady

Za túto sumu ponúka maďarská spoločnosť letenky pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi ešte nie ste, oplatí sa stať sa ním. Na rok stojí pre dvojicu iba 30€ a získavate ním zľavy na väčšinu leteniek 15-20€. 

Už len pri prvom lete vďaka tomu ako dvojica ušetríte 2*20€, čo je profit 10€ ak zarátame aj cenu členstva oproti tomu ako keby ste letenky kupovali ako nečlenovia, nehovoriac o tom, že ak absolvujete ďalšie výlety počas roka, ten „plus“ bude ešte vyšší. Pri týchto letenkách by ste bez členstva zaplatili 51€ za spiatočnú letenku.

Najlacnejšie letenky sú dostupné v jedinom septembrovom termíne koncom leta – 8-18.9.2018, za o pár eur vyššiu cenu však môžete letieť aj v kratšom termíne 13-18.9.2018.

Za dvojcifernú sumu je dostupných viacero letných termínov do Škótska – kompletná kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke

Bez priplácania si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg. To však väčšinou úplne stačí.

TIP: Pre Slovákov majú v Katoviciach 90% zľavu na parkovanieviac info tu

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Glasgow
od 29€
8-18.9.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Škótsko si asi budete chcieť prejsť skrz na skrz na vlastnú päsť. Na to je požičanie si auta ideálne.

Ceny v termíne 8-18.9.2018 začínajú na 132€ za požičanie auta. Ak sa rozhodnete letieť viacerí, tak tá suma na osobu nebude až tak vysoká.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars , kde sa nachádzajú ponuky väčšiny autopožičovní a ide taktiež o jedného z najväčších online sprostredkovateľov vôbec.

Kde hľadať ubytovanie?

Máme osobne veľmi dobré skúsenosti so známym portálom Booking.com. A nie len my. Booking je jeden z najväčších webov na rezerváciu ubytovania na svete a tým, že ide o takéhoto giganta, máte väčšinou slušnú záruku toho, že problémov bude minimum. My sme zatiaľ nemali žiadne.

Ďalším veľmi dobrým webom je Airbnb.com. Tam už neponúkajú ubytko klasické hotely či hostely, ale miestni, ktorí prenajímajú svoje izby či byty. Ceny tu vedia byť často krát veľmi atraktívne a to aj v centrách miest, kde sa inak ceny ubytovania pohybujú úplne niekde inde.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Katovíc do Glasgowu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?