TIP – Jarné ŠKOTSKO s letenkami už od 23€

letenky z Katovíc do Škótska

Čo tak si spraviť jarný výlet do obľúbeného Škótska? Máme tu pre vás TIP na výhodné spiatočné letenky spoločnosti WizzAir, ktorá ponúka letenky už od 23€!

Za túto čiastku sú dostupné letenky pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak nás sledujete pravidelne tak viete, že toto členstvo odporúčame pri každej letenky WizzAir-u.

V prípade, že ho ešte nemáte a ani ste o ňom nepočuli – tak zaplatíte 30€ ako dvojica a na najbližší rok môžete kupovať letenky tejto spoločnosti v zľave – bežne 15-20€ na spiatočnú letenku. Pri týchto letenkách by ste ináč zaplatili 42€.

Ako príklad termínu môžeme uviesť aprílový týždenný termín 8-15.4.2019. Dostatok času, aby ste si Škótsko užili.

Pri aktuálnych batožinových podmienkach WizzAir-u si so sebou môžete zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm a hmotnosťou do 10kg. Dodatočná sa dá však dokúpiť(od 5€ za let – v cene priority boardingu). Viac informácii si prečítajte v tomto článku

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Glasgow
od 23€
8-15.4.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Predpokladáme, že si budete chcieť prejsť Škótsko skrz na skrz a budete chcieť vidieť toho čo najviac. Na to sa oplatí si požičať auto.

Hlavne keď ceny za auto na týždeň v termíne 8-15.4.2019 začínajú na 99€ – čo keď ešte rozdelíte medzi počet osôb nevychádza vôbec draho.

Celú ponuku väčšiny autopožičovní si viete pozrieť sami napríklad na stránkach Rental Cars . My cez nich pravidelne aj požičiavame auto cez internet pred výletmi a zatiaľ máme iba dobré skúsenosti.

Kde hľadať ubytovanie?

Osobne využívame a máme dobré skúsenosti s týmito dvoma webmi:

  • Spoločnosť Booking.com netreba asi nijak špeciálne predstavovať. Ide o najväčšieho predajcu ubytka vôbec. Ešte sme s nimi nemali žiaden problém – a to sme tých ubytovavaní zarezervovali už celkom dosť. Navyše výber je tu skutočne obrovský.
  • Pri krajinách, kde je ubytko drahšie odporúčame navštíviť aj Airbnb.com. Nájdete tu ponuky miestnych na izby/byty či domy a ceny vedia byť často krát o slušnú čiastku nižšie.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Katovíc do Glasgowu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?