Thajsko s Qatar Airways za 449€

Thajsko - chrám + more

Do boja o cestovateľov letiacich do Thajska sa najnovšie pridala aj populárna letecká spoločnosť Qatar Airways. Aktuálne si u nej viete zarezervovať spiatočnú letenku už od 449€ za spiatočný let!

Qatar Airways je pritom prestížna letecká spoločnosť a špička medzi svetovými aerolinkami. Minulý rok získala ocenenie za najlepšiu leteckú spoločnosť na svete, tento rok sa umiestnila na druhom mieste, tesne za Emirates.

Je si taktiež z čoho vyberať. Termíny sú dostupné až do júna 2017, čo znamená, že za spomenutú sumu máte možnosť letieť aj počas najlepšieho počasia v Thajsku začiatkom roka. Okrem iných je dostupný aj populárny vianočný termín.

Počas cesty absolvujete jeden prestup v Dohe. Zobrať si so sebou môžete príručnú batožinu a podpalubnú batožinu do 30kg. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Bangkok
449€
november 2016 – jún 2017

Víza

Ak budete do Thajska letieť a zdržíte sa tu menej ako 30 dní, víza na vstup do Thajska nepotrebujete. Viac informácii nájdete tu

Ubytovanie

Thajsko je lacná krajina a ubytovanie je lacné taktiež. To znamená, že narozdiel od rôznych európskych metropol máte v Thajsku s našimi rozpočtami omnoho viac možností výberu. 

Ubytovanie hľadajte na stránkach Booking.com, kde nájdete najväčšiu ponuku zariadení, nájdete tu mnoho recenzii od predchádzajúcich klientov a máte istotu rezervácie ubytka cez najväčší portál na svete. 

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Bangkok

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)