Thajsko s Qatar Airways za 449€

Thajsko - chrám + more

Do boja o cestovateľov letiacich do Thajska sa najnovšie pridala aj populárna letecká spoločnosť Qatar Airways. Aktuálne si u nej viete zarezervovať spiatočnú letenku už od 449€ za spiatočný let!

Qatar Airways je pritom prestížna letecká spoločnosť a špička medzi svetovými aerolinkami. Minulý rok získala ocenenie za najlepšiu leteckú spoločnosť na svete, tento rok sa umiestnila na druhom mieste, tesne za Emirates.

Je si taktiež z čoho vyberať. Termíny sú dostupné až do júna 2017, čo znamená, že za spomenutú sumu máte možnosť letieť aj počas najlepšieho počasia v Thajsku začiatkom roka. Okrem iných je dostupný aj populárny vianočný termín.

Počas cesty absolvujete jeden prestup v Dohe. Zobrať si so sebou môžete príručnú batožinu a podpalubnú batožinu do 30kg. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Bangkok
449€
november 2016 – jún 2017

Víza

Ak budete do Thajska letieť a zdržíte sa tu menej ako 30 dní, víza na vstup do Thajska nepotrebujete. Viac informácii nájdete tu

Ubytovanie

Thajsko je lacná krajina a ubytovanie je lacné taktiež. To znamená, že narozdiel od rôznych európskych metropol máte v Thajsku s našimi rozpočtami omnoho viac možností výberu. 

Ubytovanie hľadajte na stránkach Booking.com, kde nájdete najväčšiu ponuku zariadení, nájdete tu mnoho recenzii od predchádzajúcich klientov a máte istotu rezervácie ubytka cez najväčší portál na svete. 

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Bangkok

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno