Thajsko s odletom zo Sofie za 286€

Thajsko, domy na skale

Môžete cestovať iba počas leta a radi by ste navštívili Thajsko? No aj napriek letnej sezóne by ste chceli lacné spiatočné letenky? Ak patríte k flexibilným cestovateľom, máte ich mať!

Spoločnosť flyDubai spustila svoju promo akciu a aktuálne máte možnosť nakupovať letenky s odletom zo Sofie za skvelých 286€/spiatočný let. 

To je určite suma pri ktorej sa oplatí zauvažovať nad tým, či sa za takouto letenkou aj nedopraviť do Bulharska. 

Termíny sú dostupné v mnohých dátumoch od júna do augusta 2017. Niekoľko príkladov termínov: 5-23.júl 2017, 7-23.jún 2017, 2-12.júl 2017, 4-16.august 2017

Lety s s jedným prestupom v Dubaji. Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 20kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Sofia
Bangkok
286€
5-23.júl.2017

Ako sa dostať do Sofie?

Letenky do Sofie sa aktuálne kupovať na letné obdobie neoplatia. Ceny sú aj u WizzAir celkom vysoko a ak aj klesnú, tak to bude až niekedy na jar. Stále však budú vyššie ako bežne, keďže ide o letný termín.

Nájdu sa tu ale aj iné možnosti ako sa do Sofie dostať. Na stránkach Rome2Rio nájdete pekné porovnanie jednotlivých možností. Z Budapešti sa napríklad  do Sofie viete dostať od 29-41€. Viac info nájdete tu:
https://www.rome2rio.com/s/Budapest/Sofia

vlak Budapešť Sofia

letenky bangkok

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno