THAJSKO: Letenky do Bangkok-u za 299€!

loďka v Thajsku

Spoločnosť China Eastern Airlines prichádza opäť s výbornou ponukou leteniek! Aktuálne zlacnili niektoré termíny letov do Bangkoku už na 299€!

Ponuka je vhodná predovšetkým pre tých z vás, ktorí plánujú stráviť v Thajsku či v JV Ázii viac času, keďže najkratší termín je niečo viac ako mesiac dlhý. Odlet je fixne daný na 21. februára a späť sa potom môžete vrátiť v marci, apríli, máji či júni. 

Letenky budú pravdepodobne veľmi rýchlo vypredané, preto ak máte záujem, neváhajte ani sekundu. Pokojne to môže byť aktuálne len niekoľko nasledujúcich minút.

Lety sú s jedným prestupom v Šanghaji. Dĺžka prestupu záleží na tom, ktorý let si vyberiete. Na ceste tam to najmenej niečo viac ako hodinku. Na ceste späť potom 10 hodín.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 2 kusy podpalubnej batožiny s hmotnosťou do 23kg

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Bangkok
299€
napr. 21.2-27.3.2017

Ubytovanie

S hľadaním ubytovania by nemal byť žiaden problém. Thajsko je čo ubytovania týka, veľmi lacná krajina. Izbu na noc zoženiete už od doslova pár eur za osobu na noc.

Ponuky ubytovania hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, kde sa nachádzajú zariadenia z mnohých ubytovacích portálov.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Bangkok

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.