Thajsko koncom roka za 369€

ostrov v Thajsku
By: Chi King - CC BY 2.0

S výbornou ponukou leteniek do obľúbeného Thajska dnes prišla ukrajinská spoločnosť Ukraine International Airlines. Koncom roka máte možnosť letieť do Bangkoku už od skvelých 369€!

Termíny za najnižšiu cenu sú dostupné konkrétne v termínoch počas októbra a novembra 2016. 

Vďaka nízkej cene sa letenky predávajú pomerne rýchlo a preto už aj teraz je v množstve termínov dostupných niekoľko posledných leteniek.

Lety sú s odletom z Prahy a s jedným prestupom v Kyjeve. 

Okrem príručnej batožiny si so sebou môžete zobrať aj podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23kg. 

[vc_cta_button call_text=“Praha – Bangkok od 369€“ title=“Kalendár termínov“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://www.pelikan.sk/sk/calendars/list/4023?a_aid=53c9174da33b9″ el_class=“text_call“]

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Bangkok

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)