Thajsko s Etihad-om za 429€

loďka v Thajsku

Uvažujete nad cestou do Thajska? V poslednej dobe je tých ponúk skutočne veľmi veľa. Do konkurenčného boja sa pripojila aj spoločnosť Etihad, ktorej spiatočné letenky do Bangkoku kúpite už od 429€!

Ak Etihad nepoznáte, určite sklamaní nebudete. Dlhodobo sa udržujú medzi najlepšími leteckými spoločnosťami sveta. V rebríčku na rok 2016 sa opäť umiestnili na piatom mieste. 

Termínov je dostupných skutočne veľmi veľa – predovšetkým na budúci rok. Dostupné sú na dátumy od novembra 2016 až do augusta 2017. Ak teda nemáte možnosť dovolenkovať mimo leta a v chceli by ste to nasledujúce leto navštíviť Thajsko, toto je skvelá príležitosť. Bežne stoja letenky na leto viac ako po zvyšok roka.

Prestupuje sa iba raz v Abú Dhabí. Dostupné sú termíne, kde aj na ceste tam aj naspäť absolvujete krátky prestup. Pri niektorých je však krátky prestup iba na ceste tam, na ceste späť dlhší. Treba si pozrieť konkrétne termíny. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 kus podpalubnej batožiny s hmotnosťou do 23kg.

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Viedeň
Bangkok
429€
november 2016 – august 2017

Ubytovanie

Ubytovanie v Thajsku nie je nijak drahé, ak nepožadujete nič špeciálne. Ceny začínajú niekde na 5€/osoba/noc, čo je viac ako dobrá čiastka.

Každopádne aj keby nechcete bývať v úplnom low-coste, viete nájsť ubytovanie za výborné ceny. Stačí si len prejsť ponuky.

Okrem Bookingu môžete skúsiť aj HotelsCombined či Airbnb.com

letenky bangkok

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?